האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר Snapchat

האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר Snapchat: כיצד להתקין ולהשתמש בהן

כל התוכן המשותף ב-Snapchat לא חי יותר מדי זמן. הודעות, תמונות ווידיאו נעלמים תוך 24 שעות, אם לא מוקדם יותר.

אז, אם אתה מודאג לגבי מה שיקיריך זוממים באפליקציית Yellow Ghost זו, המשך לקרוא. בדקנו והשווינו את אפליקציות המעקב הטובות ביותר של Snapchat הלוכדות את כל הנתונים לפני שהם נעלמים.

תוכן העניינים

מה זה Snapchat Tracker?

Snapchat Tracker הוא מונח כללי לאפליקציות ניטור מדיה חברתית. כלים אלה פועלים כמתווכים בין החשבון המקוון שלך (לוח הבקרה) לבין מכשיר היעד שבו מותקן Snapchat. 

בכל פעם שהמשתמש עושה משהו (שולח Snap או שולח הודעות טקסט למישהו), האפליקציה מעדכנת את לוח המחוונים שלך, כך שתוכל לראות את ה-Snaps והטקסטים האלה בזמן אמת. תמיד תדע על מה הילד שלך או, אולי, בן הזוג שלך משוחח בסנאפצ'ט.

5 אפליקציית מעקב Snapchat הטובה ביותר בהשוואה

קל לקבל תמונה מלאה של פעילות Snapchat של מישהו אם יש לך את האפליקציה הנכונה בהישג יד. בדקנו למעלה מ-20 כלים המציעים תכונה זו וצמצמנו את הרשימה ל-5 המובילים עבורך. 

להלן השוואה מהירה של האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר פעילות Snapchat לשימוש בשנת 2024:

שֵׁםתכונות עיקריותפלטפורמה נתמכתמדיניות ניסיון/החזר חינםדירוג (כוכבים)
Phonsee- עקוב אחר הודעות DM, Snaps, סיפורים, רשימות חברים, תמונות פרופיל, אימוג'ים ו-Snapscore
- עקוב אחר מיקום בזמן אמת
אנדרואיד, iOSהדגמה חינם, מדיניות החזר של 14 יום4.9⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
mSpy- קבל התראות על מילות מפתח
- עקוב אחר מיקום GPS בזמן אמת וצפה בהיסטוריית מיקומים
אנדרואיד, iOSהדגמה זמינה, מדיניות החזר של 14 יום4.8⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
האקרה- רישום מקשים בזמן אמת וניטור כל הקשות, כולל פרטי כניסה.
- מעקב אחר מיקום, Snaps ו-DMs
אנדרואיד, iOSמדיניות החזר של 14 יום4.7⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Umobix- עקוב אחר שיחות Snapchat וראה פרופילים
- קרא הודעות
דְמוּי אָדָםהדגמה זמינה, מדיניות החזר של 14 יום4.6⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
צפייה יתרה- מרכז דוחות לגישה מהירה לנתוניםדְמוּי אָדָםהדגמה זמינה, אחריות להחזר כספי למשך 14 יום4.4⭐️⭐️⭐️⭐️

5 אפליקציות המעקב הטובות ביותר של Snapchat נבדקו

כעת, לאחר שהשווינו את אפליקציות הריגול המובילות ראש בראש, בואו נבדוק מה יש להן להציע בפירוט.

Phonsee 

אפליקציית Snapchat Tracker הכוללת הטובה ביותר

אפליקציית ריגול Snapchat Phonsee

Phonsee היא האפליקציה הטובה ביותר שאינה ניתנת לזיהוי לניטור Snapchat. יש לו סט עשיר של תכונות מתקדמות ותומך בהעברת נתונים בזמן אמת. זה אומר שאתה יכול לראות מה קורה בחשבון Snapchat של מישהו ממש כאילו אתה משתמש בו בעצמך.

Phonsee מאפשר לך לקרוא הודעות שנשלחו והתקבלו, גם אם הן נמחקו. מלבד טקסטים, הוא מציג תמונות, סרטונים וקישורים משותפים יחד עם פרטי קשר של משתתפי הצ'אט. פונקציונליות זו מכסה גם את הצ'אטים הקבוצתיים, כך שתדע בדיוק על מה הם מדברים.

מלבד צ'אטים, Phonsee מראה לך תמונות משותף, סיפורים, רשימות חברים, תמונות פרופיל ואימוג'י לצד שמות המשתמש וציוני ה-Snaps. זה לא משנה אם למשתמש יש חשבון פרטי - אם משהו נמצא ב-Snapchat שלו, Phonsee יציג אותו.

אם אתה זקוק למעקב אחר מיקום Snapchat, Phonsee מסמן גם את התיבה הזו. הוא מציג את מיקומו של המשתמש במפה בדיוק של עד 5 מטרים. 

יתרונות

 • קל להגדיר ולהשתמש
 • עוקב אחר למעלה מ-12 אפליקציות מדיה חברתית ומס'רים מיידיים, בנוסף ל-Snapchat
 • עובד עם כל מכשירי אנדרואיד ו-iOS (טלפונים, טאבלטים)
 • פועל בלתי נראה במכשיר היעד
 • מגיע עם keylogger ומקליט מסך

חסרונות 

 • תוכנית למספר מכשירים היא קצת יקרה

mSpy

מעקב היסטוריית המיקומים הטוב ביותר של Snapchat

mspy snap

Snapchat עדיין לא הוסיפה תכונה של "היסטוריית מיקומים", אבל עם mSpy אתה לא צריך אחד. אפליקציית ניטור חזקה זו עוקבת אחר מיקום בזמן אמת ושומרת את הנתונים בקטע "מקומות ביקרו". אתה יכול לראות היכן המשתמש היה במהלך היום, היכן הוא הפסיק ומתי. 

מעקב אחר מיקום חיצוני, mSpy מציע תכונות לניטור הודעות מרחוק והקלטת מסך. מקליט המסך החכם של mSpy שימושי במיוחד מכיוון שהוא לוכד Snaps ו-Stories לפני שהם נעלמים. אתה יכול אפילו להוריד את התמונות והסרטונים האלה באיכות גבוהה כדי לסקור אותם במצב לא מקוון מאוחר יותר.

התכונה המרשימה ביותר של mSpy נקראת "התראה על מילת מפתח". זה סופר נוח כי אתה יכול לעקוב אחר Snapchat מבלי להיכנס ללוח המחוונים של המשתמש שלך. כדי להשתמש בו, עליך להוסיף כל מילה, ביטוי או מספר לרשימה. mSpy ישלח לך הודעה מיידית בכל פעם שמילים מהרשימה משמשות בצ'אטים או בתגובות,

יתרונות

 • מציע מעל 36 כלים לניטור טלפון מרחוק
 • לוכד אוטומטית צילומי מסך של פעילות Snapchat
 • מתריע בכל פעם שמילות מפתח או ביטויים ספציפיים מוזכרים
 • עקוב אחר מיקום בזמן אמת והיסטוריה של מקומות שבהם ביקר

חסרונות 

 • ההדגמה החינמית מעט לא מלוטשת

האקרה

יכולות רישום מקשים בזמן אמת הטובות ביותר

Haqerra Snapchat Tracker

הבא, יש לנו את האקרה. זוהי אפליקציית ניטור Snapchat שיכולה לעשות יותר מאשר רק להראות לך את השיחות ואת רשימות החברים של מישהו. הוא מתעד בשקט כל הקשה שמשתמש מבצע ושומר את הרשומות הללו בלוח הבקרה המקוון שלך.

אתה יכול ממש לראות כל תגובה, הודעה או שאילתת חיפוש, אפילו אלה שלא פורסמו או נשלחו בפועל. יתר על כן, Haquerra יכול ללכוד פרטי התחברות, כגון שמות משתמש וסיסמאות של Snapchat, אם היעד שלך מזין אותם באופן ידני. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שלא תפספס שום פרט.

בטח, יש לו תכונות ליבה אחרות האופייניות לאפליקציות מעקב Snapchat. אתה יכול לעקוב אחר מיקום, לקרוא הודעות DM ולצפות בסיפורים וסנאפים דרך לוח הבקרה מבוסס האינטרנט שלך. זה מסודר וקל לניווט, כך שלא תלך לאיבוד גם אם אתה חדש בתוכנת ריגול.

יתרונות

 • יכולות רישום מקשים מצוינות
 • תואם לרוב מכשירי אנדרואיד ו-iOS
 • לא ניתן לזהות במכשיר יעד
 • יכול לחסום את Snapchat מרחוק

חסרונות 

 • לא יכול לשלוט במצלמה ובמיקרופון של הטלפון

Umobix

הטוב ביותר למעקב אחר שיחות Snapchat

Umobix Snapchat Tracker

Umobix קיימת כבר זמן מה, ובסך הכל, מדובר באפליקציית ניטור מדיה חברתית הגונה. התוכנה מיועדת בעיקר לטלפונים וטאבלטים של אנדרואיד, כך שאם יקיריכם משתמשים בהם, כדאי לכם לנסות את Umobix.

כלי רישום השיחות וניטור הטקסט שלו מושלמים לריגול אחר Snapchat של מישהו. אתה יכול לראות כל שיחה והודעה, כולל קבצים מצורפים, שמות, תמונות פרופיל, מספרים, חותמות זמן ומשך זמן. 

נוסף על כך, אתה יכול להשתמש ב-Umobix כמעקב אחר חשבון Snapchat. זו תכונה לא שכיחה ביישומי ריגול, מכיוון שהם בדרך כלל עוקבים אחר הודעות, שיחות ומיקומים. Umobix, לעומת זאת, יכולה להראות לך את פרופיל המשתמש, כולל שם, דמות, סטוריז, Snaps ורשימות חברים. 

יתרונות

 • מאחסן נתוני Snapchat בענן מאובטח
 • מאפשר לך לראות יומני שיחות, הודעות ועדכוני פרופיל
 • אפליקציית ניטור דיסקרטי לחלוטין
 • מציע מעקב GPS ו-geofencing

חסרונות 

 • תכונות הניטור של Snapchat אינן זמינות עבור מכשירי iOS
 • הממשק קצת מיושן

צפייה יתרה 

המעקב המקוון Snapchat החכם ביותר

מעקב אחר סנאפצ'ט צפייה יתרה

Over-Watch מסכם את רשימת תוכנות המעקב הטובות ביותר שלנו. זה לא עמוס בתכונות כמו אפליקציות אחרות, אבל עדיין מציע כלים שימושיים למעקב אחר Snapchat של מישהו.

כלי אחד כזה הוא מרכז הדוחות. Over-Watch מאפשר לך לראות את הפעם האחרונה שהם פתחו את Snapchat, את הטקסט האחרון שהם קיבלו, ובאיזו תדירות הם משתמשים בסנאפצ'ט במהלך היום. זו פונקציה די נוחה למי שרק רוצה לבצע בדיקה מהירה מבלי לחפור לעומק פרטים.

האם אתה יכול לעקוב אחר הודעות Snapchat עם Over-Watch? כן! מעבר לדיווח מהיר, Over-Watch מאפשר לך לגשת להודעות שנשלחו והתקבלו, שיחות וקבצי מדיה משותפים, כגון תמונות וסרטונים. אתה יכול למצוא מידע זה בלוח הבקרה המקוון שלך.

יתרונות

 • תכונת מרכז הדוחות לגישה מהירה לנתונים
 • ממשק ידידותי למשתמש מעוצב היטב
 • הדגמה אינטראקטיבית בחינם
 • עובד עם טלפונים וטאבלטים של אנדרואיד, אפילו ישנים

חסרונות 

 • לא עובד עם אייפון
 • לא מציג הודעות בפורמט דמוי צ'אט

כיצד להתקין אפליקציית מעקב Snapchat בטלפון היעד

הנה איך לעקוב אחר שיחות Snapchat, מיקום ועוד עם האפליקציה המובילה לניטור חברתי - Phonsee:

שלב 1: התאם אישית את לוח המחוונים שלך

תכונות phonsee step1

בתור התחלה, עבור אל phonsee.com ולחץ על כפתור "נסה עכשיו". מלא שאלון קצר כדי לבחור תכונות שמתאימות לצרכים שלך, כגון ניטור טקסט, מצב התגנבות ועוד. לאחר מכן בחר "הבא".

שלב 2: בחר את התוכנית שלך

phonsee step5 מחיר

לאחר שבחרת כלים עבור לוח הבקרה המותאם אישית שלך, בחר תוכנית מנוי והמתן עד שהמערכת תעבד את התשלום שלך. ברגע שהכל מוכן, קפצו לתיבת הדואר שלכם.

שלב 3: התקן את Phonsee

פתח את דוא"ל קבלת הפנים שלך מ-Phonsee. תראה את קישור ההורדה שלך, קוד הפעלה ומדריך מפורט שלב אחר שלב. עקוב אחר המדריך להתקנת Phonsee במכשיר היעד.

שלב 4: התחל לנטר את Snapchat

הדגמה של שולחן העבודה Snapchat

אתה מוכן! היכנס ללוח הבקרה של Phonsee שלך ובחר "Snapchat" מהתפריט השמאלי. כאן, תראה את כל מה שהם עושים בסנאפצ'ט בזמן אמת!

טיפים כיצד לבחור את ה-Snapchat Tracker הטוב ביותר

הנה הטיפים הסודיים שלנו שיעזרו לכם לבחור את האייפון (או אנדרואיד) המושלם למעקב Snapchat:

 1. אחרי מי אתה רוצה לעקוב? חשוב קודם כל על המטרות שלך, לא על תכונות או ממשקים. אם אתה צריך לעקוב אחר ילד, השתמש באפליקציה עם בקרות והתראות של זמן מסך. אם אתה מעסיק, תכונת דיווח עשויה לעזור לך לקבל נתונים מדויקים בקליק אחד.
 1. עד כמה אתה מתמצא בטכנולוגיה? להבין כיצד לנטר את Snapchat באייפון או באנדרואיד עשוי לעלות לך זמן אם אתה צריך כלי מתקדם. אם אינך עוסק בטכנולוגיה, ודא שחבילת המנוי שלך מגיעה עם סיוע בהתקנה.
 1. אחרי כמה מכשירים אתה רוצה לעקוב? אם אתה רוצה לעקוב אחר מכשירים מרובים בו-זמנית, עבור על אפליקציות המאפשרות לך לעשות זאת מלוח מחוונים יחיד. חבילות "משפחה" עשויות להיות אופציה מצוינת עבור זה. הם בדרך כלל זולים יותר מתוכניות בודדות.

סיכום 

אם כבר יש לך כמה אפליקציות מעקב Snapchat בראש לנסות היום, נהדר! אבל אם לא, היה סמוך ובטוח שכל כלי ברשימה שלנו עושה עבודה מצוינת במעקב אחר מדיה חברתית, כולל Snapchat. הבחירה המובילה שלנו היא Phonsee. יש לו את ערכת התכונות הנרחבת ביותר עטופה בממשק פשוט, כך שלא משנה מהן המטרות שלך, Phonsee ישלוף כמה שיותר מידע מה-Snapchat של מישהו.

נסה את Phonsee היום וראה כמה קל מעקב אחר Snapchat!

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *