עקוב אחר היסטוריית המיקומים של מספר נייד

5 השיטות הטובות ביותר כיצד לעקוב אחר היסטוריית המיקומים של מספר נייד

טלפונים ניידים מייצרים נתוני מיקום שיכולים לחשוף היכן היה מכשיר לאורך זמן. מעקב אחר היסטוריית המיקומים של מישהו ממספר הנייד שלו יכול להיות שימושי לאיתור טלפונים אבודים או לעקוב אחר ילדים. עם זאת, זה הופך אפשרי רק עם הכלים הנכונים. מאמר זה יבדוק שיטות למעקב אחר היסטוריית המיקומים של מספר נייד כדי לעזור לך להחליט על ההתאמה המושלמת שלך. 

תוכן העניינים

שיטה 1: אפליקציית Tracker Mobile Phonsee

איתור טלפונים סלולריים של phonsee gps

אפליקציות מעקב לנייד כמו Phonsee מאפשרות לאנשים לצפות בהיסטוריית המיקומים של מישהו מטלפון מקושר. ככה זה עובד:

 • הורד את האפליקציה בטלפון היעד והגדר את החשבון.
 • הענק את ההרשאות הדרושות כמו מיקום וגישה להתראות.
 • האפליקציה תתעד כעת נתוני מיקום ותהפוך אותם לניתנים לצפייה מלוח המחוונים שלך. 
 • פתח את האפליקציה בלוח המחוונים מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט ובחר את איש היעד שלך כדי להציג את היסטוריית המיקומים שלו על מפה.
דֶגֶל

אפליקציות מעקב לנייד שימושיות אם אתה צריך למצוא מיקום לפי מספר נייד או למעקב אחר מקום הימצאו של מישהו שאכפת לך ממנו. עם זאת, האפליקציה דורשת גישה לטלפון השני כדי להתקין את האפליקציה. 

שיטה 2: Detectico - עקוב אחר מיקומי טלפון ללא התקנה

Detectico מציע שיטה פשוטה למיקום השיחה האחרונה של מעקב אחר מספרים ניידים ללא צורך בהתקנה כלשהי. פועל באמצעות פלטפורמה מבוססת אינטרנט, Detectico מאפשר לך למצוא את המיקום המדויק של הטלפון פשוט על ידי הזנת המספר הפעיל שלו.

איך Detectico עובד

Detectico בולט בפשטות ובנגישות שלו. אתה לא צריך להוריד או להתקין שום דבר במכשיר שלך. בקר באתר הרשמי של Detectico, צור חשבון והזן את מספר הטלפון שברצונך לאתר.

בתוך דקות, Detectico שולח הודעה המכילה קישור ייחודי למכשיר היעד. לאחר שהנמען יפתח את הקישור, תוכל להתחיל לצפות במיקום שלו בזמן אמת או לראות את המיקום האחרון של מספר טלפון.

תכונות עיקריות:

 • מעקב אחר מיקום מדויק: Detectico מספק את הקואורדינטות המדויקות של הטלפון, לא רק מיקום משוער.
 • נתונים מקיפים: בנוסף למיקום, Detectico מציע פרטים כמו ספק SIM, עיר ואפילו כתובת רחוב המקושרת למספר הטלפון.
 • טווח הגעה עולמי: הוא פועל ברחבי העולם בכל ספקי הטלפון הגדולים, ומבטיח כיסוי בכל מקום שצריך.
 • אבטחה: כל שידורי הנתונים מוצפנים באמצעות SSL, מה שמבטיח שהחיפושים שלך יישארו פרטיים.

Detectico פועל כמו חיפוש בגוגל, מהיר וללא מאמץ, ללא צורך בהתקנות. בין אם אתה עוקב אחר מיקום השיחה האחרון של מעקב אחר מספר טלפון, בודק את המיקום האחרון של מספר טלפון, או ניגש להיסטוריית המיקומים של מספר נייד באופן מקוון, Detectico מספק פתרון אמין לצרכים שלך.

שיטה 3: מפות גוגל

גוגל מפות

גוגל מפות מקל לראות את היסטוריית המיקומים שלך אם הפעלת אותה. הנה איך להציג את היסטוריית המיקומים של Google של מספר נייד:

 • פתח את אפליקציית מפות Google במכשיר Android או iOS שלך והקש על תמונת הפרופיל שלך.
 • בחר "ציר הזמן שלך". זה יציג מפה עם סיכות למקומות שבהם ביקרת לאחרונה.
 • הקש על סיכה כדי לראות את התאריך, השעה וכמה זמן נשארת במיקום זה.
 • כדי להציג את ההיסטוריה המלאה שלך, לחץ על כפתור התפריט ובחר "הצג הכל". זה יציג את נתוני המיקום שלך עד כמה שהם נאספו.
 • אתה יכול לערוך או למחוק חלקים מציר הזמן שלך על ידי הקשה על מיקום ושינוי או הסרה שלו.

היתרון בשימוש במפות גוגל הוא שזה קל ואינו דורש התקנת אפליקציות נוספות. עם זאת, הוא מציג רק את היסטוריית המיקומים שלך בגוגל של מספר נייד, לא של מישהו אחר. ואם היסטוריית המיקומים כבויה, מפות לא יתעדו את התנועות שלך.

שיטה 4: אפליקציית Find My מאת אפל

אפליקציית Find My מאת אפל

תפוחים אפליקציית Find My יכולה להיות אפשרות נוספת כיצד לעקוב אחר היסטוריית המיקום של מספר נייד iPhone. ככה זה עובד:

 • במכשיר היעד, אפשר שיתוף מיקום בהגדרות האפליקציה Find My.
 • באייפון משלך, פתח את אפליקציית Find My ובחר את מכשיר היעד או האדם מרשימת השיתוף שלך.
 • כעת תוכל להציג את היסטוריית המיקומים שלהם ב-24 השעות האחרונות על מפה.
 • להיסטוריה ארוכה יותר, הקש על לחצן המידע שליד שמם וגלול מטה אל היסטוריית המיקומים. זה מציג נתונים של 6 החודשים האחרונים.
 • אתה יכול גם להגדיר התראות שיתראה כשהן מגיעות או עוזבות מקומות מסוימים.

היתרון של Find My הוא שהוא אינו מצריך התקנת תוכנת צד שלישי; לכן, זה הופך להיות דרך קלה לעקוב אחר היסטוריית המיקום של מספר נייד בחינם. עם זאת, זה עובד רק עם מכשירי אפל אחרים. 

שיטה 5: אפליקציות של צד שלישי 

אפליקציות של צד שלישי

אפליקציות מסוימות טוענות שהן יכולות לחפש היסטוריית מיקומים הקשורה למספר טלפון. אפליקציות אלה מבקשות גישה לאנשי הקשר בטלפון שלך ואומרים שהם יכולים להשתמש במספר טלפון כדי לנטר את המיקום.

כך הם עובדים בדרך כלל:

 • הורד את האפליקציה והענק גישה לאנשי הקשר שלך.
 • הזן את מספר הטלפון שברצונך לחפש. האפליקציה מחפשת מאגרי מידע מקוונים וטלפונים.
 • אם תימצא היסטוריית מיקומים של מספרי טלפון, האפליקציה תציג אותה על מפה. אפליקציות מסוימות גובות תשלום עבור שירות זה.
 • החיסרון העיקרי הוא שסביר להניח שאפליקציות אלו לא יכולות לגשת לנתוני המיקום האמיתיים של הטלפון הנייד מבלי להתקין תוכנה במכשיר. סביר להניח שמידע המיקום שהם מספקים מבוסס על פרטי התקשרות ומאגרי מידע ציבוריים, שעשויים להיות חלקיים או מיושנים.

ישנן גם בעיות פרטיות ענקיות סביב מתן גישה לאפליקציה לאנשי הקשר שלך. תשלום אגרה אינו מבטיח מידע מדויק או עדכני. השתמש בזהירות יתרה עם אפליקציות איתור כאלה שמעלות טענות נועזות לגבי מעקב אחר מספרי טלפון.

סיכום 

בעוד שמספרי הטלפון עצמם אינם חושפים היסטוריית מיקומים, שיטות מסוימות, כמו Phonsee, מאפשרות צפייה בהיסטוריית המיקום של הטלפון הנייד. לרוב השיטות החינמיות יש חסרונות כמו סיכוני פרטיות, מידע מיושן או דרישת הרשאות מיותרות. בסך הכל, המשך בזהירות כשאתה מנסה להשתמש במספר טלפון כדי לעקוב אחר מיקומו ההיסטורי של מישהו. בחרו רק פתרונות אמינים וידועים.

שאלות נפוצות 

האם אתה יכול לעקוב אחר היסטוריית המיקום של מישהו בסלולרי?

בטח, אתה יכול לעשות את זה! בחר אפליקציה אמינה וידועה כמו Phonsee כדי לקבל גישה להיסטוריית המיקומים של מישהו. התוכנה פועלת ברקע, כך שהאדם לא יידע שעוקבים אחריו. לכן, אתה יכול לגשת לנתוני המיקום מלוח המחוונים האישי שלך בכל עת שתצטרך. 

איך אני יכול לעקוב אחר מיקומו של מישהו בלי שהוא יודע?

אם אתה רוצה לעקוב אחר מיקומו של מישהו בלי שהוא יודע, יש לך כמה אפשרויות. דרך אחת היא להשתמש באפליקציית מעקב כמו Phonsee שפועלת ברקע ואינה מציגה הודעות או התראות בטלפון של האדם. אפשרות נוספת היא לאפשר שיתוף מיקום דרך הגדרות הטלפון שלהם, אך ייתכן שהדבר לא יהיה מדויק או דיסקרטי.

מהם היתרונות של מעקב אחר מיקומו של מישהו?

ישנם יתרונות שונים של מעקב אחר היסטוריית המיקום של הטלפון הסלולרי. לשימוש אישי, זה יכול לספק שקט נפשי להורים כדי לעקוב אחר ילדיהם או לשותפים כדי להבטיח שיקיריהם בטוחים. במסגרת מקצועית, מעקב אחר מיקום העובד יכול לסייע בפריון וביעילות, במיוחד במקרה של עבודת שטח או משלוחים.

האם זה חוקי לעקוב אחר מיקומו של מישהו?

בהתאם לתקנות הלאומיות והמדינתיות, ייתכן או לא חוקי לעקוב אחר מקום הימצאו של מישהו. ברוב המקרים, זה חוקי אם יש לך את הסכמתו של האדם או אם הוא קטין, ואתה האפוטרופוס שלו. עם זאת, חשוב לחקור ולהבין את החוקים במיקום הספציפי שלך לפני מעקב אחר מיקומו של מישהו ללא ידיעתו.

איזה מידע נוסף ניתן לעקוב מלבד מיקום?

מלבד היכולת לעקוב אחר היסטוריית מיקומים של מספר נייד, מידע אחר שניתן לעקוב אחריו כולל שיחות טלפון, הודעות טקסט, פעילות במדיה חברתית והיסטוריית גלישה באינטרנט. סוג זה של מעקב נעשה בדרך כלל באמצעות תוכנות ריגול או אפליקציות ניטור וייתכן שתדרוש גישה למכשיר של האדם.

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *