איך לקרוא הודעות וואטסאפ של מישהו אחר ללא גישה לטלפון שלו

איך לקרוא הודעות וואטסאפ של מישהו אחר ללא גישה לטלפון שלו באמצעות 3 השיטות הללו

WhatsApp הפכה לאחת מאפליקציות המסרים הפופולריות ביותר, עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים ברחבי העולם. עבור הורים, מעסיקים, שותפים ואחרים, עשויות להיות סיבות לרצות לעקוב אחר צ'אטים של WhatsApp בטלפון של מישהו אחר. למרות שנראה שזו משימה קשה, ישנן מספר שיטות כיצד לעקוב אחר מספר WhatsApp, ואנחנו הולכים לדון בהן במאמר שלנו.

תוכן העניינים

האם ניתן לעקוב אחר WhatsApp?

כן, ניתן לעקוב אחר וואטסאפ, אבל חשוב לציין שככלל, צריך תוכנה ספציפית כדי להתמודד עם המשימה הזו. ישנן אפליקציות תוכנה שונות שיכולות לנטר צ'אטים של WhatsApp בטלפון אחר. אלה ידועים לעתים קרובות כ"אפליקציות ריגול", והן יכולות לספק מידע רב, כולל פרטי הודעות שנשלחו והתקבלו, יומני שיחות ואפילו קובצי מולטימדיה המשותפים דרך האפליקציה. חלקם יכולים אפילו להקליט שיחות קוליות של WhatsApp. אפליקציות אלו חייבות להיות מותקנות במכשיר היעד, ולאחר שסיימו, הן מתחילות להקליט פעילות WhatsApp, ולשלוח את הנתונים לחשבון שלך. אם כי אנו גם נספק לך את השיטות כיצד לעקוב אחר מישהו בוואטסאפ מבלי שהם ידעו בחינם.

דֶגֶל

שיטה ראשונה: השתמש בגיבוי כדי לעקוב אחר שיחות WhatsApp

עקוב אחר שיחות WhatsApp בטלפון אחר

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לעקוב אחר צ'אטים בוואטסאפ של מישהו מבלי שהוא יודע היא באמצעות שיטת גיבוי. זה מחייב שתהיה לך גישה למכשיר היעד לפרק זמן קצר.

 1. במכשיר היעד, עבור אל הגדרות > צ'אטים > גיבוי צ'אט.
 2. תחת "גיבוי", הקש על "גבה עכשיו".
 3. המתן עד שתהליך הגיבוי יסתיים.
 4. לאחר שתסיים, עבור אל Google Drive וודא שהגיבוי הצליח (התאריך והשעה צריכים להתאים).
 5. במכשיר שלך, הסר והתקן מחדש את WhatsApp.
 6. במהלך ההגדרה, הזן את מספר הטלפון היעד במקום את מספר הטלפון שלך.
 7. כאשר תתבקש, בחר "שחזר" מ-Google Drive.
 8. בצע את השלבים להשלמת ההגדרה.
 9. כעת תהיה לך גישה לכל הצ'אטים ממכשיר היעד בטלפון שלך.

בעוד ששיטה זו כיצד לרגל אחר WhatsApp של מישהו יעילה, היא דורשת גישה פיזית למכשיר היעד וייתכן שלא תעבוד אם גיבויים אינם מופעלים או אם הם מוצפנים. בנוסף, זה רק מספק לך גישה לצ'אטים קודמים ולא ניטור בזמן אמת של שיחות מתמשכות.

שיטה שנייה: שימוש ב-WhatsApp Web

ווטסאפ אינטרנט

שיטה זו כיצד לנטר את פעילות WhatsApp דומה לזו הראשונה אך יש לה גישה מעט שונה. הנה איך לעשות את זה:

 1. שלב ראשון: פתח ווטסאפ אינטרנט: השתמש במכשיר שלך ופתח דפדפן. עבור אל "web.whatsapp.com." זה יציג לך קוד QR שישמש בשלב הבא.ו
 2. שלב שני: גישה ל-WhatsApp היעד: שוב, תזדקק לגישה פיזית לטלפון היעד באישור מהבעלים. פתח את WhatsApp ועבור לקטע ההגדרות. כאן תמצא "WhatsApp Web" או "WhatsApp Web/Desktop" בהתבסס על מערכת ההפעלה של המכשיר.
 3. שלב שלישי: סרוק את קוד ה-QR: השתמש בטלפון היעד כדי לסרוק את קוד ה-QR המוצג על מסך המכשיר שלך. זה מקשר את חשבון WhatsApp היעד למכשיר שלך.
 4. שלב רביעי: עקוב אחר שיחות WhatsApp: לאחר השלמת תהליך סריקת קוד ה-QR, כל שיחות WhatsApp מטלפון היעד יופיעו על מסך המכשיר שלך. כעת תוכל לפקוח עין על הצ'אטים האלה מהמכשיר שלך.

בעוד ששיטות אלו יכולות לעזור לך לראות צ'אטים ב-WhatsApp של אחרים בטלפון שלך, חשוב לציין שיש להן מגבלות והן לא לגמרי אמינות. שתי השיטות דורשות גישה פיזית למכשיר היעד, והחיבור יכול להתנתק אם הבעלים של טלפון היעד מתנתק מ-WhatsApp Web או בודק את ההפעלות הפעילות שלו ב-WhatsApp. יתר על כן, אינך יכול לגשת להודעות שנמחקו. לכן, אם אתה מחפש פתרון חזק יותר לניטור צ'אטים של WhatsApp, אולי תרצה לשקול חלופות אחרות או שירותים מקצועיים המתמחים בבטיחות ומעקב דיגיטליים.

שיטה שלישית: שימוש באפליקציית WhatsApp Monitor

טלפון בווטסאפ

שימוש במרגל WhatsApp היא שיטה מתקדמת ואמינה יותר. אפליקציה אחת כזו היא Phonsee, כלי בטיחות דיגיטלי המיועד למעקב מקיף אחר תקשורת WhatsApp. כך תוכל להשתמש באפליקציה הזו:

 1. שלב ראשון: הורד והתקן את Phonsee: בסמארטפון או בטאבלט, הורד והתקן את אפליקציית Phonsee מהאתר הרשמי. ודא שהמכשיר שלך עומד בדרישות המערכת הדרושות להתקנה מוצלחת.
 2. שלב שני: הגדר את החשבון שלך: לאחר התקנת האפליקציה, פתח אותה והגדר חשבון. זה כולל מתן כתובת דואר אלקטרוני ויצירת סיסמה מאובטחת.
 3. שלב שלישי: התקן את Phonsee בטלפון היעד: לאחר מכן תצטרך להתקין את Phonsee בטלפון היעד. יש להם הוראות כיצד לעקוב אחר הודעות WhatsApp באייפון ובאנדרואיד. זה דורש גישה פיזית למכשיר. עם זאת, עליך לגשת לטלפון רק פעם אחת, ואז תוכל לנטר את הטלפון מרחוק.
 4. שלב רביעי: עקוב אחר ההוראות:  לאחר התקנת האפליקציה בטלפון היעד, עקוב אחר ההוראות שסופקו על ידי Phonsee. יהיה עליך להפעיל הגדרות מסוימות במכשיר לצורך ניטור מוצלח.
 5. שלב חמישי: עקוב אחר שיחות WhatsApp: ברגע שהמכשירים מקושרים, אתה יכול להתחיל לעקוב אחר צ'אטים של WhatsApp. האפליקציה תשקף את כל השיחות מטלפון היעד למכשיר שלך. אתה יכול לקרוא הודעות, להציג מדיה משותפת, ואפילו לעקוב אחר חותמות זמן של פעילות.

על ידי שימוש באפליקציית Phonsee, אתה יכול לראות שיחות WhatsApp של אחרים בטלפון שלך. זה כולל לא רק קריאת הודעות טקסט בזמן אמת אלא גם את היכולת לסקור מדיה משותפת כמו תמונות, סרטונים והודעות שמע. יתר על כן, Phonsee מספק נראות לתוך יומני שיחות, מציג מידע על שיחות נכנסות, יוצאות ושיחות שלא נענו ב-WhatsApp. האפליקציה גם נותנת תובנות לגבי חותמות הזמן של כל פעילות, ומאפשרת למשתמשים לדעת מתי נשלחו או התקבלו הודעות מסוימות.

סיכום

ישנן מספר שיטות זמינות לניטור פעילות WhatsApp בטלפון אחר, לכל אחת יתרונות וחסרונות מובהקים. למרות מתן פיקוח שימושי במקרים מסוימים, מעקב אחר WhatsApp ללא כלים מתאימים יכול להיות מאתגר. אם תחליט לעקוב אחר צ'אטים של WhatsApp, המשך בזהירות ובשיקול דעת.

אנו ממליצים להשתמש ב-Phonsee מכיוון שהוא מרגל WhatsApp הטוב ביותר. זוהי אפליקציה אמינה וקלה לשימוש שיכולה לעזור לך להתמודד עם הרבה אתגרי ניטור. 

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *