היכנס לאינסטגרם של מישהו אחר

כיצד להיכנס ל-Instagram של מישהו אחר: 3 הדרכים הטובות ביותר

בעידן הדיגיטלי הזה, אינסטגרם היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר, אהובה על מיליונים בזכות יכולות שיתוף התמונות והסרטונים האינטראקטיביות שלה. זה גם מספק פלטפורמה נוחה לתקשורת באמצעות DMs. לפעמים, עלולים להיווצר מצבים שבהם אתה צריך לגשת לחשבון האינסטגרם של מישהו אחר - אולי אתה חושד בבן הזוג שלך בבגידה, או שאתה חושש שילדך ניגש לתוכן לא הולם. מאמר זה יספק מדריך מקיף כיצד להיכנס לאינסטגרם של מישהו. 

תוכן העניינים

סיבות להתחבר לאינסטגרם של מישהו אחר 

לפני שתמשיך הלאה, חיוני לשקול את הסיבות שבגללן אולי תרצה לגשת לחשבון האינסטגרם של מישהו אחר. אלו כוללים:

 • פיקוח על הפעילויות המקוונות של ילדכם: עם השימוש הגובר במדיה החברתית על ידי ילדים ובני נוער, הורים עשויים לחוש צורך לעקוב אחר האינטראקציה של ילדיהם עם זרים או חשיפה לתוכן בלתי הולם. 
 • חשד בבגידה: במערכות יחסים, אמון הוא חיוני. ובכל זאת, לפעמים עלולים להתעורר ספקות, והיכולת להיכנס לאינסטגרם של מישהו בלי שהוא יודע עלולה לאשר או להכחיש את החשדות שלך. 

היכנס לאינסטגרם של מישהו אחר מבלי שהוא ידע להשתמש ב-Phonsee? 

טלפון אינסטגרם

Phonsee הוא כלי ייחודי שנועד לסייע למשתמשים בקבלת גישה לחשבונות מדיה חברתית שונים, כולל אינסטגרם. זה שימושי במיוחד בתרחישים שבהם הורה עשוי לרצות לעקוב אחר הפעילויות המקוונות של ילד או כאשר אתה צריך לבדוק את הפרופיל של יקירך כדי לוודא שהוא לא חשוף לתוכן בלתי הולם, או לא מעורב בפעילויות אסורות כלשהן. הנה איך להסתכל באינסטגרם של מישהו בלי שהוא יודע:

 1. ראשית, רכשו מנוי Phonsee והתקינו את האפליקציה במכשיר היעד.
 2. לאחר ההתקנה, האפליקציה תישאר מוסתרת ברקע ותאסוף את כל המידע הדרוש.
 3. לאחר מכן תוכל להיכנס ללוח המחוונים Phonsee שלך מכל מכשיר ולנטר את חשבון היעד באינסטגרם.

התכונות של אפליקציית ניטור רבת עוצמה זו כוללות:

 • צפה ב-DMs: אתה יכול לקרוא את כל ההודעות הישירות בחשבון אינסטגרם היעד. תכונה זו שימושית במיוחד בעת מעקב אחר תקשורת של מישהו עם זרים.
 • בדוק פוסטים וסיפורים: Phonsee גם מאפשר לך לצפות בכל התמונות, הסרטונים והסיפורים שפורסמו על ידי חשבון היעד. תכונה זו שימושית אם אתה חושד שבן הזוג שלך בוגד באמצעות מדיה חברתית.
 • גישה לתוכן שנמחק: אם מישהו מחק תמונה או סרטון מהפרופיל שלו, הם עדיין נשארים גלויים ב-Phonsee בשל תכונת צילום המסך שלו. זה מקל על אחזור מידע שאבד או עדות להתנהגות בלתי הולמת.
 • Keylogger: ל-Phonsee יש גם תכונת Keylogger שמתעדת את כל ההקשות שבוצעו במכשיר היעד, כולל אישורי כניסה לאינסטגרם. זו יכולה להיות הדרך להבין את סיסמת האינסטגרם של מישהו גם אם הוא משנה את הסיסמה שלו.
דֶגֶל

כיצד להיכנס לאינסטגרם של מישהו אחר באמצעות דואר אלקטרוני לאיפוס סיסמה 

אם יש לך גישה פיזית למכשיר שבו חשבון האינסטגרם מחובר, תוכל לאפס את הסיסמה כדי לקבל גישה. באייפון, פתח את אפליקציית Chrome ועבור אל Instagram.com. הקש על סמל הפרופיל כדי לפתוח את התפריט, בחר "הגדרות", ולאחר מכן "אבטחה" והקש על "אפס סיסמה". הזן את שם המשתמש, וקישור איפוס יישלח בדוא"ל. פתח את האימייל, לחץ על קישור האיפוס וצור סיסמה חדשה כדי לגשת לחשבון. כל כך קל למצוא את סיסמת האינסטגרם של מישהו!

איפוס סיסמה של אינסטגרם

חשוב לציין כי אינסטגרם תשלח הודעת אימייל לבעל החשבון על איפוס סיסמה זה. לכן, כדי להבטיח פרטיות מלאה, עליך למחוק את האימייל הזה וכל הוכחה אחרת שניגשת לחשבון. עם זאת, ראוי להזכיר שאדם יעד יכול לגלות על פעולותיך אם הוא הפעיל התראות דחיפה על הודעות דוא"ל חדשות. לפיכך, חיוני להיות זהיר ולנקוט בצעדים הדרושים כדי לשמור על סודיות לאורך כל התהליך.

איך להיכנס לאינסטגרם של מישהו אחר דרך פייסבוק 

היכנס לאינסטגרם של מישהו אחר דרך הפייסבוק

אם חשבון האינסטגרם מקושר לפייסבוק, אתה יכול בקלות להיכנס לאינסטגרם של מישהו מבלי שהוא יידע דרך פייסבוק. פשוט בקר ב-Instagram.com והקש על האפשרות "התחבר עם פייסבוק." משם, תתבקש להזין את שם המשתמש והסיסמה עבור חשבון Facebook המחובר. לאחר האימות, לא רק שתיכנס לחשבון הפייסבוק שלך, אלא גם תיכנס בצורה חלקה לחשבון האינסטגרם המתאים.

זה מקרה רגיל שאנשים רבים בוחרים להשתמש באותם אישורי התחברות גם באינסטגרם וגם בפייסבוק, או אפילו חשבונותיהם מקושרים ישירות. משמעות הדבר היא שאם יש לך במקרה את פרטי הכניסה לחשבון הפייסבוק של מישהו, ייתכן שתוכל לגשת גם לחשבון האינסטגרם המשויך לו. 

מה לעשות אם אתה חושב שחשבון האינסטגרם שלך נפרץ 

אם אתה חושד שחשבון האינסטגרם שלך נפרץ, חשוב לנקוט פעולה מיידית כדי להגן על עצמך ועל חשבונך. לדעת איך להיכנס לאינסטגרם של מישהו הוא גם חיוני לביטחון שלך. הנה כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להחזיר את השליטה בחשבון שלך ולמנוע גישה בלתי מורשית נוספת.

 • שנה את סיסמתך: התחל על ידי שינוי הסיסמה שלך באופן מיידי. ודא שהוא חזק וייחודי, משלב אותיות רישיות וקטנות, מספרים וסמלים.
 • שלל גישה לאפליקציות חשודות: עבור אל 'הגדרות' > 'אבטחה' > 'אפליקציות ואתרים'. בדוק אם יש אפליקציות שאינך מזהה ובטל את הגישה שלהן.
 • אפשר אימות דו-גורמי: זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבון שלך. בכל פעם שאתה מתחבר ממכשיר חדש, אינסטגרם ידרוש קוד אימות. אתה יכול להפעיל זאת ב'הגדרות' > 'אבטחה' > 'אימות דו-גורמי'.
 • דווח לאינסטגרם: אם אינך מצליח לקבל חזרה גישה לחשבון שלך, דווח על כך ישירות לאינסטגרם, תגיד לו שיש דרכים להיכנס לאינסטגרם של מישהו בלי שהוא יודע, והפכת לקורבן. ספק להם את כל הפרטים הדרושים, והם ילוו אותך בתהליך ההחלמה.
 • בדוק בחשבון אימייל עבור פרצות אבטחה: לעתים קרובות, האקרים מקבלים גישה לחשבונות אינסטגרם באמצעות חשבונות דואר אלקטרוני מקושרים. ודא שחשבון הדוא"ל שלך מאובטח, שנה את הסיסמה במידת הצורך.
 • הודע לעוקבים: במידת האפשר, הודע לעוקבים שלך שייתכן שהחשבון שלך נפרץ כדי למנוע מהם ללחוץ על קישורים חשודים או לספק מידע אישי.

סיכום 

ישנן כמה שיטות שונות להיכנס לאינסטגרם של מישהו מבלי שהוא יודע, בין אם באמצעות אפליקציה של צד שלישי כמו Phonsee, איפוס הסיסמה או פלטפורמות מחוברות כמו פייסבוק. בחירת שיטה מתאימה היא קריטית. תחשוב על המצב הספציפי שלך, שקל את הסיכויים שלך ונסה את השיטה האמינה ביותר. אנו ממליצים מאוד להתייחס לכלים ידועים כמו Phonsee כדי להשלים את המשימה המאתגרת הזו בהצלחה.

 • השתמשתי בו כדי לגשת לאינסטגרם של GF שלי. ידעתי שהיא פופולרית ובטח משוחחת עם מישהו. התברר שצדקתי! היא לא בגדה, אבל אני לא חושב שזה בסדר לקבל כל כך הרבה מחמאות מזרים.

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *