כיצד לעקוב אחר טלפון אנדרואיד מאייפון

כיצד לעקוב אחר טלפון אנדרואיד מאייפון

טלפונים ניידים הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. מכיוון שאנו מסתמכים על מכשירים אלה, אנו משתמשים בתכונות אבטחה שונות כדי להגן עליהם מפני אובדן פוטנציאלי. עם זאת, מה אם הבלתי מתקבל על הדעת יקרה, ואתה מאבד פיזית את טלפון האנדרואיד שלך? אתה יכול לעקוב אחרי זה עם אייפון? בנוסף, הורים רבים המשתמשים באייפון רוצים לעקוב אחר מקום הימצאו של ילדיהם במכשירי אנדרואיד. אז, השאילתה ממשיכה: האם אייפון יכול לעקוב אחר אנדרואיד?

בין אם זה למען בטיחות, שקט נפשי, או סתם להישאר מחובר, היכולת לנטר מכשיר אנדרואיד מאייפון היא כלי רב ערך. אז בואו נחקור את האפשרויות ונגלה כיצד תוכלו להשיג זאת ללא מאמץ.

דֶגֶל

תוכן העניינים

האם אייפון יכול לעקוב אחר אנדרואיד?

היכולת של אייפון לעקוב אחר מכשיר אנדרואיד היא לא רק מוזרות טכנית; זה משרת מטרות בעולם האמיתי. קחו למשל את בטיחות המשפחה - הורים עשויים למצוא שקט נפשי במעקב אחר מכשיר האנדרואיד של ילדם.

לאחר מכן יש מעקב כאשר מכשיר נעדר, בין אם הוא אבד או נגנב. למעשה, לפי The Met Police, גניבת טלפון התרחשה כל שש דקות בשנת 2022 בלונדון.

לבסוף, זוגות או חברים קרובים עשויים לבחור גם לפקוח עין על המכשירים של זה, לא מתוך חוסר אמון אלא מטעמי נוחות או הרצון לשתף מיקומים בזמן אמת. אז, זה מביא אותנו לשאלה: האם יש אפליקציות שעוקבות אחרי טלפון אנדרואיד מאייפון? כן הם כן!

כיצד לעקוב אחר טלפון אנדרואיד מאייפון

בעולם האפליקציות, יש המון אפליקציות מעקב של צד שלישי המקשרות בין מערכות הפעלה שונות. עם זאת, לא כולם מספקים חוויה אמינה. לכן, בשבילך, עשינו את הבדיקה, והנה ההמלצות המנוסות והנכונות שלנו:

שימוש באפליקציות מעקב של צד שלישי

Phonsee - הבחירה שלנו

phonsee אנדרואיד

Phonsee היא אפליקציית מעקב ניידת מתקדמת שנועדה להבטיח את רווחתם של יקיריכם והטלפון הנייד שלכם. הוא מספק יכולות ניטור מתקדמות ואף יכול לעזור למצוא טלפונים אנדרואיד מאייפון. עם התכונות המקיפות שלו, אתה מקבל אבטחה מרבית ושקט נפשי.

מחירים:

Phonsee מציעה תוכניות תמחור גמישות כדי לתת מענה להעדפות שונות. התוכנית השנתית היא $8.85 חודשית, המספקת אפשרות חסכונית למשתמשים לטווח ארוך. למי שמחפש אמצע, התוכנית לשלושה חודשים היא $24.79 לחודש. אם אתה מעדיף התחייבות מחודש לחודש, תוכל להיעזר בתוכנית החודשית בכתובת $42.51.

יתרונות:
 1. תאימות בין פלטפורמות: Phonsee תואם למכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.
 2. פעולה לא מזוהה: האפליקציה פועלת בטלפון היעד ללא זיהוי, ומאפשרת לך לעקוב אחר אנדרואיד מאייפון מבלי שהם ידעו.
 3. מעקב אחר מיקום בזמן אמת: הוא משתמש במעקב GPS וטכנולוגיית הגנה גיאוגרפית מתקדמת, ובכך עוזר לך לאתר את מקום הימצאו המדויק של טלפון היעד שלך בכל זמן נתון.
 4. התראות גיאופנסינג: אתה יכול להגדיר גבולות וירטואליים עבור יקיריכם. אז, אתה מקבל התראות מיידיות בכל פעם שהם נכנסים או יוצאים מאזור בטוח ייעודי.
 5. ניטור מסנג'ר ואפליקציות חברתיות: האפליקציה מאפשרת לך לעקוב אחר פעילויות בפלטפורמות המדיה החברתית, לקרוא צ'אטים, לצפות בתמונות ולהישאר מעודכן לגבי הנוכחות המקוונת של יקירך.
חסרונות:
 1. חששות פרטיות: האופי הדיסקרטי של פעולת Phonsee עשוי להעלות חששות אתיים הקשורים לפרטיות, שכן האפליקציה מאפשרת ניטור ללא ידיעת משתמש היעד.
 2. פוטנציאל לשימוש לרעה: אמנם תוכנן להגנה על יקיריהם, אך ניתן לעשות שימוש לרעה ביכולות המעקב הנרחבות של Phonsee.

Detectico

אפליקציית detectico

Detectico הוא פתרון זיהוי טלפון פרטי ייחודי שנועד להגן על הפרטיות שלך. עם מחויבות להבטיח את אבטחת הנתונים שלך, הוא מציע חוויה נטולת טרחה ללא צורך בהתקנות או תוכנות פולשניות.

מחירים:

האפליקציה פועלת על פי מודל תמחור פשוט, גובה תעריף קבוע של $50.66 לחודש. אם אתה מקווה לעקוב אחר טלפון אנדרואיד מאייפון בחינם, חבילת הניסיון הזמינה בתשלום חד פעמי סמלי של $0.89 היא ההימור הטוב ביותר שלך.

יתרונות:
 1. הבטחת פרטיות מוחלטת: Detectico נותן עדיפות לפרטיות שלך. גם המידע האישי שלך וגם בקשות החיפוש נשארות מאובטחות.
 2. אין צורך בהתקנה: זה מבטל את הצורך בהתקנת אפליקציה או תוכנה. אתה יכול להזין את מספר הטלפון היעד, ו-Detectico מתחיל לעבוד.
 3. תאימות אוניברסלית: האפליקציה תואמת לטלפונים וספקים רבים, כולל מכשירי אייפון, אנדרואידים, אוכמניות, ואפילו טלפונים לבנים ישנים יותר.
 4. דיוק מעולה עם טכנולוגיית GPS: תוך שימוש בטכנולוגיית GPS מתקדמת, Detectico מספק קואורדינטות ואת הכתובת המדויקת הקשורה למספר הטלפון של כל אחד. אתה יכול בקלות אפילו לעקוב אחר אנדרואיד מאייפון מבלי שהם ידעו.
 5. פונקציונליות גלובלית: ללא קשר למיקום הגיאוגרפי של היעד או המשתמש, Detectico עובד בצורה חלקה בכל מקום ובכל מקום.
 6. זיהוי בלתי מוגבל: אין הגבלות על התדירות שבה אתה יכול לחפש.
חסרונות:
 1. תלות בשיתוף הפעולה של הנמען: האפקטיביות של Detectico מסתמכת על כך שהנמען יקיש על הקישור שנשלח בהודעה. זה מפריע לתהליך הזיהוי אם הנמען בוחר שלא לעסוק.
 2. חששות אתיים פוטנציאליים: בעוד שהאפליקציה מבטיחה פרטיות למשתמש, קיימות שאלות אתיות לגבי שימוש לרעה אפשרי בטכנולוגיית מעקב אחר מיקום.

mSpy

אפליקציית ניטור mspy אנדרואיד

mSpy מביא לך שפע של תכונות ניטור טלפון. בעזרתו תוכלו לבחון היבטים שונים של החיים הדיגיטליים של היעד. בין אם אתה תוהה "איך לעקוב אחר טלפון האנדרואיד של הילד שלי עם האייפון שלי", או מחפש את הטלפון האבוד שלך, mSpy כאן כדי לעזור.

מחירים:

mSpy מציע שלוש אפשרויות מנוי פרימיום: חודש, 3 חודשים ו-12 חודשים. ללא קשר למשך הנבחר, כל התוכניות מגיעות עם סט זהה של תכונות. אז אתה יכול לבחור בתוכנית של חודש אחד ב-$48.99 לחודש, תוכנית של 3 חודשים ב-$28 לחודש, או תוכנית ל-12 חודשים ב-$11.67 לחודש.

יתרונות:
 1. תובנות טקסטים ואימיילים: אתה מקבל גישה ל-SMS, iMessages ומיילים של היעד. רישומי התקשורת הכתובים יכולים לעזור באיתור הטלפון שלך.
 2. מעקב אחר מיקום וגידור גיאוגרפי: עם מעקב GPS וגידור גיאוגרפי, mSpy מאפשר לך לגשת למיקום הנוכחי של היעד ולקבל התראות כאשר הם נכנסים או יוצאים לאזורים ייעודיים.
 3. Keylogger ומקליט מסך: mSpy מציע יותר מאשר ניטור טיפוסי עם תכונות כמו Keylogger, לוכדת כל מה שהוקלד במכשיר. מקליט מסך לתיעוד חזותי של פעילויות זמין גם כן.
 4. תאימות בין מכשירים: זה תואם לאנדרואיד ולאייפון, בין אם נשבר בכלא, שורשי או חדש מחוץ לקופסה.
חסרונות:
 1. דרישת גישה פיזית: כדי לעקוב אחר Android עם iPhone, תידרש גישה פיזית לשני הטלפונים במהלך ההתקנה, מה שעלול להוות אתגר לניטור דיסקרטי.
 2. תכונות מוגבלות עבור מכשירי אייפון שאינם נשברים בכלא: חלק מהתכונות המתקדמות זמינות יותר עבור מכשירי אייפון שבורים בכלא. זה מגביל את הפונקציונליות אם אתה מעדיף להימנע מפריצת ג'יל של המכשיר שלך.
שֵׁםPhonseeDetecticomSpy
מערכת הפעלה נתמכתאנדרואיד, iOSכל מערכת ההפעלהאנדרואיד, iOS
מחיר (לחודש)$42.51$50.66$48.99
מספר התקנים1ללא הגבלה1
דֵרוּגלא זמין ב-App Store 4.0/5 (חנות Play)4.2/5 (App Store) 4.5/5 (חנות Play)4.3/5 (App Store) 4.1/5 (חנות Play)

כיצד לאתר טלפון אנדרואיד מאייפון באמצעות Phonsee

כדי להתחיל את חווית ה-Phonsee שלך, צור חשבון באתר הרשמי. לאחר שתגדיר, בחר חבילת מנוי שמתאימה לצרכים שלך - האפשרויות כוללות תוכניות לחודש או שנתיות. לאחר התשלום, תקבל אימייל עם הוראות התקנה, כולל קוד הפעלה וקישור להורדה.

המשך על ידי הורדת אפליקציית Phonsee למכשיר היעד. בסיום, פתח אותו, הזן את קוד ההפעלה שהתקבל בדוא"ל במהלך רכישת המנוי, ופעל לפי ההנחיות שעל המסך עד להשלמת ההגדרה. לאחר תהליך זה, תקבל גישה לתכונות חזקות של Phonsee ותלמד כיצד לעקוב אחר אנדרואיד מ-iPhone.

כיצד לאתר אנדרואיד מאייפון באמצעות מכשיר Find My

מכשיר Find My

אם טעיתם במקומכם של טלפון אנדרואיד, תכונת Find My Device היא הפתרון הנכון למעקב אחריו. שיטה זו מנצלת את העוצמה של שירותי Google.

גש לאתר Find My Device והתחבר עם האישורים של חשבון Google שלך. הפלטפורמה תמצא את המיקום של האנדרואיד שלך על מפה. זוהי דרך פשוטה לעקוב אחר המכשיר שלך בזמן אמת ולבצע פעולות הכרחיות כמו צלצול טלפון או אבטחת הנתונים שלך.

כיצד למצוא טלפון אנדרואיד מאייפון באמצעות שיתוף מיקום של גוגל

גוגל מפות

שיטה שימושית נוספת לאיתור טלפון אנדרואיד מאייפון היא שיתוף מיקום של גוגל. התחל בהורדת מפות Google לאייפון שלך מ-Apple App Store. לאחר ההתקנה, הפעל את שירותי המיקום על ידי בחירה באפשרות אפשר בעת שימוש באפליקציה. לאחר מכן, לחץ על נקודת המיקום הכחולה במפות Google כדי לגשת לאפשרויות נוספות ובחר שתף את המיקום שלך.

ציין את משך השיתוף או בחר באפשרות עד שתכבה את זה. לבסוף, לחץ על סמל ההודעה והזן את פרטי הקשר של מכשיר האנדרואיד שלך כדי לאפשר שיתוף מיקום ללא מאמץ בין שני הטלפונים.

כיצד לאתר טלפון אנדרואיד מ- iPhone באמצעות Samsung Find My Mobile

סמסונג Find My נייד

תוהה כיצד לעקוב אחר טלפון סמסונג מאייפון? Samsung Find My Mobile היא התשובה! בטלפון הסלולרי של סמסונג, הפעל את תכונת Find My Mobile. לאחר מכן, הפעל את דפדפן האינטרנט של האייפון שלך ונווט לאתר Samsung Find My Mobile. היכנס באמצעות חשבון סמסונג המקושר לטלפון אנדרואיד. לאחר הכניסה, המשך לאפשרות אתר את המכשיר שלי. זה המקום שבו אתה יכול לראות את המיקום הנוכחי של טלפון אנדרואיד שלך על מפה.

מעקב אחר אנדרואיד מאייפון עם Phonsee

בעוד שהחיפוש אחר טלפון אנדרואיד מאייפון עונה על אפשרויות רבות של צד שלישי, Phonsee הוא הבחירה המובילה שלנו. התאימות בין הפלטפורמות, הפעולה הבלתי מזוהה ותכונות הניטור המקיפות שלו הופכות אותו לפתרון אמין לכל מי שמבקש לעקוב אחר ילדיו או לאתר מכשיר אנדרואיד שאבד. אז, קבל את Phonsee היום - הפתרון האולטימטיבי למעקב אחר טלפון אנדרואיד מאייפון.

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *