הצג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו

4 הדרכים הטובות ביותר לצפות בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו בטלפון אחר

האם אי פעם תהיתם איך לבדוק הודעות מטלפון אחר? אם כן, אז הבלוג הזה הוא בשבילך! ישנן מספר דרכים קלות לראות הודעות מטלפון אחר מבלי להיות מוצף על ידי הליכים טכניים מורכבים. בין אם אתה רוצה להציץ בטקסטים לשקיפות מערכת היחסים או מעקב הורים, יש לנו כמה פתרונות מושלמים בשבילך! אבל ראשית, בואו נבדוק אם גישה לטקסטים של מישהו אפשרי מכל המכשירים.

תוכן העניינים

האם נוכל לראות הודעות טקסט של מישהו מכל מכשיר?

לפני כמה שנים, צפייה בטקסטים מטלפון אחר נחשבה בלתי אפשרית. אבל לא עוד! לפי נילסון, SMS הפך לשירות הנתונים הנפוצים ביותר בעולם, מה שהוביל ליצירת מספר טכניקות שעוזרות לאנשים לצפות בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו בחינם.

יתר על כן, זה לא משנה אם אתה משתמש באנדרואיד או iOS. למרות שתאימות האבטחה של iOS היא ללא תחרות, אתה עדיין יכול לראות הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו באייפון באמצעות כמה יישומי צד שלישי.

דרכים להציג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו מטלפון אחר

התהליך לצפייה בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו מטלפון אחר אינו קשה במיוחד. כל אחד עם הבנה בסיסית של מכשירים דיגיטליים יכול לבצע את הצעדים הפשוטים ולגשת להיסטוריית ההודעות של הטלפון של מישהו. בואו נעבור על כמה טכניקות פרימיום לבדיקת טקסט מטלפון אחר:

דֶגֶל

קרא טקסטים מטלפונים אחרים באמצעות אפליקציות ניטור

אפליקציות ניטור הן הדרך הטובה ביותר לקרוא טקסטים מטלפונים אחרים מבלי לגשת פיזית למכשיר. כדי שיישום ניטור יעבוד, עליך להתקין אותו בטלפון של האדם הנוגע בדבר. לאחר מכן, הוא מקבל הרשאות ספציפיות, מה שעוזר לאפליקציה לאסוף נתונים חיוניים.

עם זאת, למצוא את אפליקציית הניטור המושלמת בים המתמודדים דורש עבודה. זו הסיבה שחקרנו והבאנו לכם אפליקציית מעקב וניטור אידיאלית עבורכם לצפייה בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו באנדרואיד ואייפון.

אנחנו מדברים על Phonsee! זוהי אפליקציה למעקב אחר טלפונים סלולריים המאפשרת לך לנטר לא רק את ההודעות אלא את הפעילויות השלמות של המשתמש הנייד.

מדוע כדאי לבחור Phonsee?

אפליקציית phonsee

יש המון אפליקציות ניטור בשוק. אתה עשוי לתהות מדוע הבחירה ב-Phonsee כדי לעקוב אחר טקסטים בטלפון אחר היא טובה יותר. ובכן, יש הרבה סיבות לכך. ראשית, זו לא רק אפליקציה לניטור הודעות טקסט; זה מאפשר לך לפקח על מיקום ה-GPS של הנייד ופעילות שימוש. אבל זה רק קצה הקרחון! הנה כמה מהתכונות המועילות ביותר שלה שעוזרות לאפליקציה להתבלט בקהל המתמודדים:

 • מעקב אחר שיחות ומיילים
 • הצבת גבולות וירטואליים
 • קבל עדכונים לגבי כל הקשה של המקלדת
 • צלם צילומי מסך והצג תמונות/סרטונים
 • חסום אתרים ואפליקציות זדוניים

כיצד לנטר הודעות טקסט מטלפון אחר באמצעות Phonsee

בניגוד ליישומי ניטור אחרים, התקנת Phonsee היא פשוטה למדי. זה בגלל הממשק האינטואיטיבי והליך ההתקנה התיאורי שלו. הנה איך לנטר הודעות טקסט מטלפון אחר על ידי התקנת Phonsee:

 1. פנה אל ה דף האינטרנט הרשמי של Phonsee.
 • בחר את הדרישות שלך.
 • תקבלו הצעת מחיר עבור התוכניות החודשיות והשנתיות. חוץ מזה, יש מבצע ל-3 חודשים שמציע הנחה מיוחדת. בחר כל אחד מהם.
phonsee step5 מחיר
 • מלא את פרטי החיוב שלך והמתן לדוא"ל האישור עם הוראות התצורה הסופיות. היכנס והתחל במעקב.
הדגמה Phonesee sms

בדוק טקסטים מטלפון אחר עם אפליקציות SMS להעברה אוטומטית

אם אתה רוצה לדעת איך להעביר הודעות טקסט מטלפון אחר למכשיר שלך, שימוש באפליקציית SMS להעברה אוטומטית הוא ההימור הטוב ביותר שלך. אפליקציות אלה מסנכרנות את ההתראות והודעות הטקסט בין מכשירים מרובים.

כמה דוגמאות עיקריות הן SMS Forward ו-Auto Forward SMS עבור מכשירי אנדרואיד. אלה מאפשרים למשתמשים להעביר הודעות נכנסות לטלפון אחר או לכתובת דוא"ל אחרת באופן אוטומטי. תכונה זו שימושית להורים שעוקבים אחר ילדיהם או שומרים עותקי גיבוי של הודעות חשובות.

ההגדרה לשימוש זה פשוטה: הורד את האפליקציה, הגדר את הגדרות ההעברה, והודעות יישלחו למספר או למייל המיועד.

הצג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו מטלפון אחר באמצעות גיבוי של Google

Google Backup מציע פתרון פשוט. זה מאפשר למשתמשי טלפון אנדרואיד להציג הודעות טקסט ממכשיר אחר. המנגנון העיקרי מאחורי תהליך זה הוא השימוש באחסון נתונים מבוסס ענן. על ידי מינוף העוצמה של הענן של גוגל, ניתן לגבות הודעות בצורה מאובטחת ולשחזר אותן לכל מכשיר המשויך לאותו חשבון Google.

שימוש ב-Google Backup לצפייה בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו מטלפון אחר עוסק בהעלאת הודעות לענן ובשחזורן. להלן התהליך שלב אחר שלב לעשות זאת:

 1. הפעל גיבוי במכשיר היעד: נווט אל הגדרות > מערכת > גיבוי וודא שהאפשרות "גיבוי ל-Google Drive" מופעלת. אשר שהודעות SMS נבחרו לגיבוי.
 • שחזור הודעות: במהלך תהליך ההגדרה, בחר באפשרות לשחזר נתונים מגיבוי ובחר את קובץ הגיבוי הרלוונטי במכשיר המקבל. ודא שמשתמשים באותו חשבון Google בשני המכשירים.

הצג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו באייפון באמצעות iCloud

השימוש ב-iCloud לצפייה בהודעות טקסט שנשלחו והתקבלו דומה לשימוש ב-Google Cloud באנדרואיד. iCloud משתלב בצורה חלקה עם iOS. לכן, הוא מציע דרך פשוטה לשמור על סנכרון הודעות בכל מכשירי Apple שלך. משתמשים יכולים להציג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו באופן מקוון מכל מכשיר המחובר לאותו Apple ID על ידי הפעלת הודעות iCloud.

להלן המדריך שלב אחר שלב לכך:

 1. הפעל את הודעות iCloud: עבור אל הגדרות > [השם שלך] > iCloud באייפון. הפעל את האפשרות הודעות כדי להתחיל לסנכרן את ההודעות שלך עם iCloud.
 • גישה להודעות במכשיר אחר: ודא שנכנסת עם אותו Apple ID ושהודעות iCloud מופעלות במכשיר אחר של Apple. הודעות יסונכרנו באופן אוטומטי ויהיו ניתנות לצפייה בכל המכשירים.

שתי השיטות הללו מספקות דרכים יעילות ומאובטחות לגשת להודעות בין מכשירים, ומשפרות את הנוחות מבלי לפגוע באבטחה. בין אם אתה משתמש ב-Google Backup של אנדרואיד או ב-iCloud של iPhone, להישאר מחובר להודעות שלך בכל הפלטפורמות הוא פשוט יותר מאי פעם.

שאלות נפוצות

כיצד לקבל בסתר הודעות טקסט מטלפון אחר?

שימוש באפליקציות צד שלישי כמו Phonsee הוא הדרך היעילה היחידה לקבל הודעות טקסט בסתר. יש לו מצב היעלמות מיוחד שמסתיר אותו מהממשק של הטלפון השני. זכור, שיטה זו דורשת גישה ראשונית לטלפון היעד כדי להגדיר אותה, אך לאחר מכן תוכל לפעול בדיסקרטיות ללא גישה פיזית נוספת למכשיר.

כיצד אוכל לבדוק היסטוריית SMS של מישהו?

בדיקת היסטוריית ה-SMS של מישהו כרוכה בשימוש באפליקציות ניטור ייעודיות, אפליקציות להעברת SMS או מינוף גיבויים בענן. זה כרוך בשימוש ב-Google Backup עבור אנדרואיד או iCloud עבור iPhones. כל שיטה דורשת רמות שונות של גישה ומורכבות הגדרה. השלבים המפורטים לעיל יעזרו לך להשתמש בכולם ביעילות.

האם אוכל לראות הודעות טקסט שנשלחו דרך אפליקציות צד שלישי להעברת הודעות?

כן, אפליקציות ניטור רבות יכולות לעקוב אחר הודעות שנשלחות דרך אפליקציות של צד שלישי כמו WhatsApp, Facebook Messenger ו-Snapchat. עם זאת, מידת הנראות תלויה בתכונות הספציפיות של אפליקציית הניטור שבה נעשה שימוש.

סיכום

בעוד שישנן מספר דרכים להציג הודעות טקסט שנשלחו והתקבלו מטלפון אחר, אפליקציות ניטור נחשבות לטובות ביותר. גיבויים בענן ואפליקציות להעברה אוטומטית עובדים די טוב, אבל יש להם מגבלות מסוימות.

אם אתה מחפש יישום אידיאלי שכזה, Phonsee מושלם בשבילך! רשימת התכונות העצומה שלו מבטיחה שתפקח על כל מהלך של משתמש הטלפון הנייד. יחד עם זאת, התוכניות הידידותיות לתקציב הופכות אותו לחסכוני. נסה את ההדגמה שלהם ותחווה את הקסם של ניטור עצמך!

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *