גלה עם מי החבר שלך משוחח בסנאפצ'טים

כיצד לגלות מי החבר שלך מצ'אט בכמה צעדים פשוטים

בחלק הראשון של 2024, Snapchat היה 422 מיליון משתמשים פעילים מדי יום עוֹלָמִי. האפליקציה היא דרך מצוינת לשמור על קשר עם אנשים אהובים, להראות להם רגעי מפתח בחיי היומיום שלך, לפרסם סיפורים ואפילו להראות למישהו היכן אתה נמצא. עם זאת, בשל התכונה של Snapchat שמוחקת שיחות והוכחות לתמונות לאחר 24 שעות, לעתים קרובות שותפים לא נאמנים משתמשים בה.

כשיש לך חבר שנראה שהוא מבלה זמן חשוד בסנאפצ'ט או שהוא מאוד חשאי לגבי הטלפון שלו, רוב הסיכויים שאתה חושד בו בבגידה. אבל איך לגלות מי החבר שלך סנאפצ'ט? עשינו את המחקר שלנו ומצאנו את הפתרונות הטובים ביותר שיעזרו לך. המשיכו לקרוא כדי לגלות כמה שיטות קלות.

תוכן העניינים

סימנים שהחבר שלך משוחח בסנאפצ'טים עם בנות אחרות

האם אתה תוהה אם החבר שלך לא נאמן? הנה איך לדעת אם הוא מדבר עם בחורה אחרת בסנאפצ'ט:

 • הוא פתאום רחוק יותר: יהיה יותר מסימן אחד כאשר מישהו בוגד. בדרך כלל, דרך קלה לדעת שהחבר שלך מדבר עם בנות אחרות היא לשים לב להתנהגות שלו. האם הוא מרוחק יותר פתאום? האם הוא נראה פחות מתעניין בך ומבלה איתך? כמו כן, האם הוא הפסיק להיות חיבה? במקרה זה, אתה עלול לחשוד, לתהות, "איך לגלות אם לבעלי יש Snapchat?"
 • הוא אף פעם לא עוזב את הטלפון שלו: לשותפים נאמנים לא תהיה בעיה להשאיר את הטלפונים שלהם בחדר איתך. לכן, אם החבר שלך חשאי מאוד לגבי המכשיר שלו, ייתכן שהוא מקבל תמונות והודעות Snapchat מבחורות אחרות.
 • הוא מבלה יותר מדי זמן בטלפון שלו: אם החבר שלך פתאום מבלה יותר מדי זמן בטלפון שלו, ייתכן שהוא מדבר עם בנות אחרות. זה אפשרי במיוחד אם הוא נכנס לפאניקה או כועס כשאתה ניגש אליו בזמן שהוא בטלפון.

איך אתה יכול לראות עם מי מישהו משוחח בסנאפצ'ט?

רוצה ל לגלות מי מישהו מצלם זה רצון נורמלי, אבל זה מאוד מאתגר. זה לא קל לבדוק את הסנאפצ'ט של החבר שלך. בקשת לראות את פעילות האפליקציה שלו עלולה לגרום לו להאשים אותך בכך שאינך סומך עליו, בעוד שבדיקת הטלפון שלו כשהוא לא מסתכל תיחשב כפגיעה בפרטיות. אפליקציה מיוחדת היא הדרך הטובה ביותר לראות עם מי מישהו משוחח בסנאפצ'ט, אם כי יש גם שיטות שימושיות שונות שעובדות, אותן נסביר להלן.

Phonsee - גלה את מי מישהו מצלם ברגע

אפליקציית ריגול phonsee snapchat

אם אתה תוהה, "איך לראות עם מי החבר שלי מדבר בסנאפצ'ט?" אתה צריך לבדוק את Phonsee. אפליקציה זו מאפשרת לך לראות את הפעילות של מישהו ב-Snapchat ובאפליקציות אחרות. המעקב הנייד מאפשר לך לגלוש בפעילות Snapchat של אדם אהוב ולגלות כל מה שתרצה לדעת - כולל אם החבר שלך בוגד או לא.

אבל איך לראות מי מישהו מצלם באמצעות Phonsee? ובכן, זה קל. ל-Phonsee מספר תכונות שימושיות שהופכות את המעקב אחר החבר שלך לחתיכת עוגה, כגון:

 • צפייה בשיחות של מישהו: Phonsee היא אפליקציה של צד שלישי המעניקה לך גישה לשיחות Snapchat של מישהו. אז, בין אם בן הזוג שלך שולח הודעה למשפחה, לחברים או לבנות אחרות, אתה תמיד תדע. זה יכול לעקוב אחר שיחות מרחוק ולהראות לך כל טקסט ושיחות הכוללות מדיה. מכיוון שהנתונים נלכדים, ניתן לגשת לכל דבר מלוח המחוונים של Phonsee. שום דבר שהחבר שלך אומר לא יברח ממך, גם אם הוא יגדיר את השיחות להיעלם כשהוא סוגר את האפליקציה.
 • לראות את התמונות שלהם: Phonsee גם מאפשר לראות את הצילומים של היעד שלך. אם יש משהו חשוד בתמונות ובסרטונים שנשלחים ומתקבלים, Phonsee יראה לך. זה שימושי במיוחד כאשר אתה חושד שבן הזוג שלך בוגד, מכיוון שהוא יכול לחשוף תמונות חשודות פוטנציאליות שהחבר שלך שולח.
 • בדיקת חותמות זמן: עם Phonsee, אתה יכול גם להציג חותמות זמן. זה יגיד מתי החבר שלך פעיל בסנאפצ'ט, כך שתוכל להבחין בקלות אם זה בזמנים שבהם אתה נפרד או כשהוא נמצא בחלק אחר של הבית.

כיצד להתחיל להשתמש ב-Phonsee?

אז איך אתה יכול לראות מי מישהו מצ'אט בעזרת Phonsee? כל שעליך לעשות הוא להתקין את האפליקציה ולהתחיל לעקוב אחר היעד שלך. להלן השלבים שעליך לעבור כדי לגרום לזה לעבוד:

 1. הירשם ב-Phonsee - הדבר הראשון שעליך לעשות הוא ליצור חשבון. השתמש בכתובת דוא"ל חוקית ובחר סיסמה טובה. לאחר מכן, אתה מוכן להגדיר את החשבון שלך.
 2. בחר מנוי: ל-Phonsee יש מנויים שונים שמהם אתה יכול לבחור. לכל אחד מהם תכונות מובחנות הנותנות מענה לצרכים שונים. התוכניות האלה ידידותיות למשפחה, ולמצוא אחת שמכסה מכשירים, צרכים ותקציבים שונים היא חתיכת עוגה. התוכניות שאתה יכול לבחור הן לחודש אחד, שלושה חודשים או שנה אחת.
 3. לבדוק את הדואר האלקטרוני שלך: לאחר ההרשמה, תקבל אימייל מ-Phonsee. עבור לתיבת הדואר הנכנס שלך ופתח את האימייל החדש שהתקבל. שם תראה כמה הוראות התקנה.
 4. השלם את ההתקנה: בצע את השלבים המפורטים כדי להתקין ולהגדיר את Phonsee. לאחר מכן תוכל להתחיל לעקוב אחר הפעילות של החבר שלך.

דרכים אחרות לגלות עם מי החבר שלך משוחח בסנאפצ'ט

החבר עושה סנאפצ'טים

איך לראות עם מי מישהו מדבר בסנאפצ'ט? ובכן, יש הרבה דרכים לעשות את זה. חלקם דיסקרטיים יותר מאחרים. אתה יכול לנסות שיטות שונות אם אינך רוצה להוריד אפליקציה של צד שלישי, כולל:

הורד את נתוני ה-Snap שלו

האם ידעת שכאשר מדובר באיך לראות מי מישהו שיחק ב-Snapchat, אתה יכול להוריד את נתוני ה-Snap שלו ולקבל מידע נוסף על הפעילות שלו? אם אתה מצליח לגשת לחשבון של החבר שלך, אתה יכול לבדוק את דוח הפעילות שלו ולהוריד את הנתונים שלו. זה יכול להיות שימושי מאוד מכיוון שהוא אומר לך הרבה על מקום הימצאות הסנאפצ'ט של בן הזוג שלך.

למשל, זה יראה לך את הזיכרונות שלו, את אנשי הקשר שהוא חסם, עם מי הוא דיבר, אילו עסקאות הוא ביצע וכו'. החיסרון היחיד הוא שיכולות לקחת כמה שעות כדי לשים את היד על המידע.

בדוק את החברים שלו

איך להבין מי מישהו בסנאפצ'ט כשזה מגיע לאנשי הקשר של החבר שלך? ובכן, אתה רק צריך לבדוק את החברים שלו. כדי לעשות זאת, עליך להקיש על סמל הפרופיל שלו ולבדוק את הקטע "החברים שלי". אבל זה בדרך כלל דורש גישה לטלפון שלו, וזה עשוי להיות מסובך.

בדוק אם יש Snapchat Streaks

ייתכן שתצטרך לחטט מעט אם אתה רוצה להשתמש בשיטה זו. עם זאת, זה נהדר אם אתה רוצה לדעת איך לראות חברים של מישהו בסנאפצ'ט או לגלות אם בן הזוג שלך בוגד. פסים חדים חושפים כמה ימים ברציפות שני אנשים שלחו זה לזה סרטונים או תמונות. זה מתחיל כשהם עושים את זה במשך שלושה ימים רצופים.

אם לחבר שלך יש רצף עם בחורה אחת או יותר, זה יכול להעיד על בגידה. לאחר מכן, תוכל להגיע לשלב הבא, בהתאמה כיצד לגלות מי מישהו בסנאפצ'ט.

תסתכל על מפת ה-Snap שלו

יש גם דרך אחרת לגלות מה החבר שלך זומם כשהוא לא ממש טוב בטכנולוגיה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כשהוא לא מודע לכל תכונה של Snapchat, הוא עשוי להשאיר את מפת ה-Snap שלו פעילה. זה יראה לך איפה הוא נמצא בכל עת, ויחשוף אם הוא בוגד עם מישהו שאתה מכיר.

יתר על כן, אתה יכול לבדוק אם מישהו מהחברים שלו חולק את מיקומו עם בן הזוג שלך.

בדוק את התמונות שנמחקו שלו

האם אתה תוהה איך לגלות למי החבר שלך שולח הודעות? סימן אומר אם הוא מוחק הרבה תמונות או לא. אבל זה עשוי להיות מאתגר מכיוון שזה דורש מהשותף שלך לגבות את הנתונים שלו. אם הוא ימחק תמונות, תוכל לגלות אם הם מבחורות אחרות.

כיצד למנוע בגידה של החבר שלך בסנאפצ'ט

כדי למנוע מהחבר שלך לבגוד בפלטפורמה הזו, אולי תרצה גם לדעת איך לגלות אם ל-bf שלך יש שנייה סנאפצ'ט. אם יש לו חשבון שני, הדברים מסתבכים יותר. עם זאת, אם לחבר שלך אכפת ממך ויש לו כוונות טובות, אז בגידה היא לא משהו שתצטרך לדאוג לגביו.

ובכל זאת, זה טוב לבסס כמה דברים קדימה כדי שתוכל להיות בראש שקט או להיות מוכן למקרה שהוא עושה משהו מאחורי הגב שלך. עם כמה טיפים פשוטים, אולי תוכל למנוע את הבגידה של החבר שלך בסנאפצ'ט.

 • אל תפחד להציב גבולות לגבי התנהגות מדיה חברתית, כמו אי סנאפצ'ט של אנשים אחרים מבלי שבן הזוג השני ידע.
 • שוחח על המצב עם החבר שלך. אם אתה מודאג, ספר לו על כך.
 • תבטח בתחושת הבטן שלך. בדרך כלל, האינסטינקטים שלך צודקים בכך שגורמים לך לחשוד כלפי החבר שלך.

סיכום

ישנן דרכים רבות לגלות מי החבר שלך סנאפצ'ט. אתה יכול לבדוק את החברים שלו, תמונות שנמחקו, פסים, מפת Snap או נתוני Snap. עם זאת, השיטה הקלה והבטוחה ביותר היא להשתמש באפליקציה של צד שלישי כמו Phonsee כדי למצוא את התשובה. מצא את אפשרות המנוי הטובה ביותר עבורך וצור את חשבונך עוד היום כדי להתחיל לעקוב אחר השותף שלך.

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *