Poslech hovorů z mobilního telefonu z jiného telefonu

[5 způsobů] Jak odposlouchávat telefon z jiného telefonu

Věřili byste, že 50% Američanů přiznalo, že slídí v telefonu svého partnera? Toto jsou oficiální čísla Statista!

Určitě nejste jediní, koho zajímá, jak poslouchat konverzaci ostatních mobilních telefonů.. Když se nám něco nezdá, většina z nás podnikne kroky ke snížení emocionálního tlaku. 

Nemluvím konkrétně o romantických vztazích. Co se týče mé zkušenosti, použila jsem aplikaci, abych zjistila, proč je moje dcera v poslední době tak roztržitá. Výsledek? Zjistila jsem, že ji ve škole šikanují.

Pokud vás zneklidňuje chování vašeho dítěte nebo váš vztah ztratil jiskru, aplikace, které vám doporučím, vám pomohou přijít věcem na kloub.

Obsah

Můžete poslouchat cizí telefonní hovor?

Dnešní příspěvek se točí kolem dvou klíčových otázek: můžete poslouchat cizí mobilní telefonní hovor, a pokud ano, jak to můžete udělat? Pojďme si to společně rozebrat.

Krátká odpověď je ano. Můžete nahrávat něčí konverzace a později si je poslechnout. Chcete-li to provést, musíte si stáhnout aplikaci pro nahrávání hovorů a udělit jí potřebná oprávnění. Nahrávání hovorů je funkce virtuálního telefonu, která umožňuje nahrávat hovory v digitálním audio formátu přes cloud. Call centra a kontaktní centra používají nahrávání hovorů ke sledování a nahrávání všech příchozích a odchozích hovorů.

Při sledování dceřina telefonu jsem se ale naučil ještě jednu věc: mít aplikaci na odposlech telefonních hovorů nestačí k získání úplného obrazu o situaci. Nevíte, kdo volá, proč říká to, co říká, a tak dále.

Místo pouhého nahrávání hovorů tedy doporučuji používat funkčně bohaté aplikace které umožňují přístup ke všem druhům dat z cílového zařízení. Tímto způsobem získáte ucelenější přehled o tom, co se děje.

banner

Jak poslouchat hovory z mobilního telefonu z jiného telefonu: 5 nejlepších aplikací

Chcete si teď poslechnout něčí hovor z mobilního telefonu? Pak si vyberte jakoukoli aplikaci z tohoto seznamu! Každá z nich má své vynikající funkce a výhody, ale mým favoritem je Phonsee. Nabízí nejkomplexnější sadu nástrojů, kterou jsem v aplikaci pro sledování telefonu viděl.

1. Pomocí Phonsee můžete poslouchat cizí hovory, aniž by o tom někdo věděl 

Phonsee je úžasná aplikace pro poslech cizích telefonních hovorů, která nabízí více funkcí, než byste od monitorovacího nástroje očekávali. Jakmile zjistíte, jak funguje (vysvětlím vám to později), hovory vašich blízkých z mobilního telefonu už pro vás nebudou tajemstvím! Tento software je multiplatformní, což znamená, že bez problémů funguje se všemi zařízeními, včetně telefonů a tabletů se systémem Android.

Funkce komunikačních vzorů Phonsee

Phonsee

Zde jsou klíčové funkce, které Phonsee přináší:

 • Sledování hovorů. Zajímá vás, s kým a jak často mluví? Získejte všechny podrobnosti o jejich telefonních hovorech pomocí funkce Záznamy hovorů pro systém Android.
 • Aktivujte mikrofon. Poslouchejte hovory jiných osob, aniž by o tom věděly, a to i v případě, že používají jiný telefon k uskutečnění hovoru. Zapněte jim na dálku mikrofon a mějte uši nastražené.
 • Přístup k seznamu kontaktů. Chcete vědět, kdo patří do jejich nejužšího kruhu? Phonsee vám ukáže telefonní čísla s přiřazenými jmény.
 • Skenování textových zpráv. Zjistěte, s kým si povídají a co říkají. Můžete si přečíst všechny jejich textové zprávy, včetně smazaných.
 • Přečtěte si e-maily. Číst všechny e-maily z výchozí e-mailové aplikace v zařízení se systémem Android.

Jak nainstalovat Phonsee do telefonu se systémem Android

Na aplikaci Phonsee se mi líbí, jak snadno se instaluje do telefonu se systémem Android. Vážně, k jeho používání nepotřebujete žádné extra technické dovednosti. Zde je návod, jak pomocí Phonsee poslouchat hovory z jiného telefonu:

Krok 1. Zadejte data, která chcete sledovat.

funkce phonsee step1

Přejděte sem: phonsee.com a klikněte na tlačítko Try It Now. Poté vyberte údaje, které chcete sledovat (nezapomeňte zaškrtnout "Calls" a "Messages"). 

Krok 2. Vyberte možnost Přenos dat v reálném čase.

phonsee step2 data

Funkce přenosu dat v reálném čase zajišťuje, že budete dostávat včasné aktualizace o aktivitách cílového zařízení.

Krok 3. Vyberte možnost Neviditelný režim.

phonsee step3 mode

Zapnutí této funkce zajistí, že se cílový uživatel nedozví, že je v jeho telefonu nainstalována aplikace pro odposlech cizích telefonních hovorů.

Krok 4. Dokončete proces registrace.

phonsee step4 email

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si plán předplatného, abyste obdrželi odkaz ke stažení spolu s registračním klíčem a pokyny k instalaci.

phonsee step5 cena

Krok 5. Nastavení Phonsee.

Při nastavení Phonsee postupujte podle pokynů uvedených v uvítacím e-mailu.

Krok 6. Poslouchání cizích hovorů, aniž by o tom někdo věděl.

Vše je připraveno! Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu Phonsee a poslouchat jejich hovory, kdykoli budete potřebovat.

Další funkce, které Phonsee nabízí

Phonsee nezůstává jen u hovorů, ale nabízí ještě více úžasných funkcí a zde se dozvíte, co všechno můžete dělat:

 • Sledování polohy GPS v reálném čase
 • Vytváření geografických ohraničení
 • Zobrazení historie prohlížeče
 • Zaznamenává stisky kláves provedené na cílovém zařízení.
 • Prohlížení fotografií a videí uložených v zařízení
 • Přijímání upozornění na konkrétní klíčová slova
 • Pořizování snímků obrazovky
KladyNevýhody
Běží ve skrytém režimuSnadné použitíNabízí více než 30 funkcíDo ovládacího panelu Phonsee se můžete přihlásit z libovolného zařízení.V každém plánu můžete sledovat pouze jedno zařízení

2. Použití mSpy k dálkovému poslechu hovorů z mobilních telefonů

mSpy Extreme1

mSpy se často dostává na seznamy nejlepších monitorovacích aplikací na trhu, ale víte, že existuje ještě lepší věc – verze mSpy Extreme. Je nabitý nejpokročilejšími funkcemi, o kterých si ostatní aplikace mohou nechat jen zdát. A ano, můžete jej použít k poslechu konverzací z mobilního telefonu!

Jak používat mSpy

Chcete-li poslouchat hovory ostatních v mém telefonu, postupujte podle 3 jednoduchých kroků:

 1. Vytvořte si účet na webu mspy.com a vyberte si plán předplatného.
 2. Nastavení proveďte podle pokynů na obrazovce.
 3. Přihlaste se do řídicího panelu a spusťte monitorování.
KladyNevýhody
Umožňuje aktivovat fotoaparát a mikrofon telefonu na dálkuNabízí neviditelný režimOdesílá okamžité aktualizace o nové aktivitěO něco dražší než ostatní možnosti na seznamuMůže být složité pro začátečníky

3. Poslouchání telefonních hovorů pomocí Eyezy

Eyezy

Eyezy shromažďuje každý jednotlivý bit dat, který jde dovnitř a ven z vašeho cílového zařízení. Tato aplikace vám umožňuje číst textové zprávy, sledovat polohu a poslouchat hovory někoho jiného, aniž by o tom věděli. Generuje také zprávy o jejich nedávné aktivitě, které obsahují seznam nejvíce volajících kontaktů.

Jak používat Eyezy

 1. Zaregistrujte si účet Eyezy a vyberte si svůj předplatitelský plán zde: eyezy.com.
 2. Při instalaci Eyezy do cílového zařízení postupujte podle pokynů v průvodci instalací.
 3. Přihlaste se na ovládací panel Eyezy a zkontrolujte telefonní hovory.
KladyNevýhody
Umožňuje sledovat aplikace sociálních médií a instant messengerů.Běží neviditelně na pozadí cílového zařízeníMá intuitivní design.Zákaznická podpora může být občas pomalá.Nepodporuje zařízení se systémem Android starší než 4.0.

4. Poslouchání něčích telefonních hovorů pomocí služby Google Voice

Google Voice

Tento produkt je skvělou volbou, pokud chcete zdarma poslouchat něčí telefonní hovory, aniž by o tom věděl.. Můžete ji používat na jakémkoli zařízení se systémem Android nebo iOS.

Jak nainstalovat službu Google Voice

 1. Otevřete prohlížeč a přejděte sem: voice.google.com.
 2. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů Google.
 3. Klikněte na ikonu Zařízení. Je v pravém horním rohu obrazovky.
 4. Vyberte možnost Telefonní hovory a zapněte nahrávání hovorů.
 5. Postup pro poslech telefonních hovorů: Když máte aktivní hovor, stiskněte tlačítko "4" a spusťte nahrávání hovoru. Dalším stisknutím jej zastavíte.
KladyNevýhody
SimpleFreeOffers automatický přepisMá omezenou sadu funkcíNemůže nahrávat probíhající hovoryVyžaduje ruční spuštění a zastavení

5. Poslouchání hovorů z mobilního telefonu pomocí TapeACall z jiného telefonu

TapeACall

Když jsem hledal způsob, jak poslouchat něčí telefonní hovory, jako první mě napadla služba TapeACall. Je to jednoduchý, ale spolehlivý software pro nahrávání hovorů, který funguje na bázi předplatného. 

Jak používat TapeACall?

 1. Vytvořte si účet zde: https://app.tapeacall.com/.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci do svého zařízení.
 3. Otevřete aplikaci TapeACall a stiskněte tlačítko nahrávání.
 4. Vyberte možnost Přidat hovor a vytočte cílové číslo.
 5. Na obrazovce se objeví možnost Sloučit, stiskněte ji.
KladyNevýhody
Nahrává příchozí i odchozí hovoryNabízí 7denní zkušební verzi zdarmaKompatibilita s různými platformamiDrahé plány předplatnéhoKvalita zvuku může být špatná.

Závěr 

Odposlouchávat hovory z mobilních telefonů na dálku je docela snadné. Potřebujete jen jednu věc - dobré aplikace pro nahrávání hovorů, jako jsou ty, které jsem recenzoval výše. Ty odvádějí slušnou práci při nahrávání telefonních hovorů. Nejvýkonnější nástroj, Phonsee, shromažďuje ještě více informací, včetně zpráv, polohy a fotografií, takže aplikaci Phonsee doporučuji všem, kteří chtějí získat kompletní obraz o něčích aktivitách.

Zanechat odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *