Zobrazit něčí aktivitu na Instagramu

Podívejte se, jak zjistit aktivitu na Instagramu pomocí 4 nejlepších metod z roku 2024

Je Instagram běžnou platformou sociálních médií? Ne. 1,4 miliardy uživatelů dělat víc než jen sdílet fotky a videa.

Najdou si přátele. Zamilují se. Oznámí velkou novinku.

Představte si Instagram jako virtuální realitu, která zachycuje každý okamžik osobního života. 

Až na to, že režiséři (uživatelé Insta jako vy a my) mohou rozhodnout, kdo se na ten pořad může dívat a kdo ne. Vsadíme se, že tohle čtete, protože si vás někdo významný přidal na černou listinu a vy teď nemůžete kontrolovat jeho aktualizace.

Nebo možná jen nechcete, aby věděli, že sledujete jejich stránku (nebudeme soudit).

Nezáleží na tom, proč vás zajímá, jak zobrazit něčí aktivitu na Instagramu. Ukážeme vám, jak postupovat, aby vše fungovalo správně. Čtěte dál!

Obsah

Můžete vidět aktivity ostatních lidí na Instagramu?

Ano, na Instagramu můžete vidět aktivity ostatních, přesto to není tak snadné jako dříve. Zhruba před pěti lety měla platforma praktickou funkci s názvem "Sledování aktivity". Uživatelé mohli vidět, co dělají jejich přátelé, například koho začali sledovat nebo jaké příspěvky se jim líbí.

No, všechno dobré jednou skončí. Přesně to se stalo funkci Sledování aktivity. Nejnovější verze Instagramu ji nepodporují, ale víte co? Někteří technici vyvinuli mnohem lepší a mnohem výkonnější nástroj, než je funkce Sledování aktivity Instagramu. Toto tajemství odhalíme hned níže.

banner

Jak zobrazit něčí aktivitu na Instagramu: 4 nejlepší metody, které jsme si nastínili

Zde jsou hlavní způsoby, jak vidět něčí aktivitu na Instagramu, aniž byste byli přáteli:

1 Použití Phonsee Instagram Activity Tracker

phonsee instagram

Stále více uživatelů Instagramu mění své účty z veřejných na soukromé. Pokud máte co do činění se soukromým účtem, který nesledujete, nabízíme vám chytrý trik: zkontrolujte něčí aktivitu na Instagramu pomocí aplikace pro pokročilé sledování -. Phonsee.

Phonsee shromažďuje všechna data, na která si vzpomenete. Sledovatelé, DM, lajky, komentáře, příspěvky, příběhy - všechny tyto informace získáte díky této neuvěřitelné aplikaci pro sledování Instagramu.

Třešnička na dortu? Phonsee běží neviditelně na pozadí zařízení se systémy Android a iOS, takže můžete sledovat něčí aktivitu na Instagramu, aniž by o tom věděl.

Jak zobrazit něčí aktivitu na Instagramu pomocí Phonsee

Podle těchto jednoduchých kroků můžete někoho sledovat na Instagramu:

Krok 1. Zadejte data, která chcete sledovat.

funkce phonsee step1

Navštivte web phonsee.com a na hlavní stránce klikněte na tlačítko "Vyzkoušet nyní".

Poté vyberte data, která chcete sledovat, včetně sociálních sítí.

Krok 2. Vyberte možnost Přenos dat v reálném čase.

phonsee step2 data

Když je tato funkce zapnutá, můžete v reálném čase zobrazovat nové DM, příspěvky a příběhy.

Krok 3. Zvolte neviditelný režim.

phonsee step3 mode

Když se zobrazí otázka "Potřebujete neviditelný režim?", zaškrtněte "Ano", abyste mohli zařízení Phonsee Instagram Activity Tracker používat ve skrytém režimu.

Krok 4. Dokončení registrace

phonsee step4 email

Zadejte do pole svůj e-mail a obdržíte odkaz ke stažení spolu s jedinečným registračním klíčem a pokyny k instalaci. Klikněte na tlačítko "Další" a vyberte si svůj plán.

phonsee step5 cena

Krok 5. Nastavení Phonsee.

Otevřete uvítací e-mail a postupujte podle pokynů k nastavení Phonsee.

Krok 6. Poslouchání cizích hovorů, aniž by o tom někdo věděl.

demo phonsee instagram dm

To je vše! Přihlaste se do ovládacího panelu Phonsee a v levém menu vyberte Instagram. Sledujte jejich aktivitu, kdykoli budete chtít!

Proč si vybrat Phonsee? 

Teď už víte, jak sledovat něčí aktivitu na Instagramu. s Phonsee, pojďme se ponořit do výhod, které dělají Phonsee absolutní must-have aplikace pro uživatele sociálních médií.

 • Instagram není limit pro Phonsee.

Aplikace podporuje nejoblíbenější aplikace sociálních médií a messengerů, jako jsou WhatsApp, Snapchat, Facebook, Kik, Telegram, Viber, Tinder, Line, Skype, Hangouts atd. Můžete zobrazit seznamy přátel, historii chatu a sdílené mediální soubory.

 • Podívejte se, s kým jste na Instagramu nejčastěji komunikovali

Zjistěte, kdo lajkuje a komentuje jejich příspěvky, a přečtěte si odpovědi Story, aniž by o tom věděli.

 • Čtení všech typů zpráv

Patří sem odeslané, přijaté a smazané zprávy, zprávy ve složkách Žádosti a Primární - všechno! Čtěte jejich DM, jako byste kontrolovali své vlastní!

 • Falešné účty Insta

Pokud jsou na svém zařízení přihlášeni k jinému účtu Insta, Phonsee to zjistí a ukáže vám, co se děje v zákulisí.

 • Užívejte si další funkce

Můžete sledovat polohu GPS, zaznamenávat stisky kláves, pořizovat snímky obrazovky a zobrazovat historii procházení. Phonsee nabízí více než 30 pokročilých funkcí, které můžete používat!

№2 Jak zjistit, zda je někdo online na Instagramu

Jak zjistit, zda je někdo online na Instagramu

Kontrola stavu aktivity na Instagramu je docela ošemetná věc. Nemůžete jednoduše procházet seznam sledujících a zjišťovat, kdo je online a kdo ne. Neříkáme však, že je nemožné zkontrolovat něčí aktivitu na IG.

Ďábel se skrývá v detailech. Jejich online status je ve vašich DM. Tady je návod, co můžete udělat:

 1. Podívejte se na seznam chatu. Uvidíte nejnovější stavy aktivity všech lidí, se kterými jste na Instagramu mluvili. Pokud byl například někdo aktivní ještě před minutou, uvidíte "Aktivní nyní". 
 2. Podívejte se na jejich profilový obrázek. Pokud nedávno zveřejnili příběh, znamená to, že byli aktivní v posledních 24 hodinách.

№3 Jak zjistit, koho někdo nedávno sledoval na Instagramu

Jak zjistit, koho někdo nedávno sledoval na Instagramu

Aplikace Instagram a webové stránky Instagram nejsou stejné. Nemluvíme o rozhraní, ale o způsobu jejich fungování. Na webové stránce se můžete přihlásit a zobrazit si něčí sledování v chronologickém pořadí.

Zde najdete návod, jak sledovat něčí aktivitu na Instagramu:

 1. Otevřete libovolný prohlížeč v počítači.
 2. Zde: instagram.com.
 3. Otevření profilu cílového uživatele
 4. Na stránce jejich profilu klikněte na následující číslo.

№4 Jak zobrazit něčí nejnovější příspěvky na Instagramu

Váš kanál Instagramu je kombinací příspěvků od uživatelů, které sledujete, navrhovaných příspěvků a reklam. Pokud chcete svůj kanál odlehčit a sledovat něčí příspěvky na Instagramu, které v poslední době sdílel, postupujte podle následujících kroků:

 1. Otevřete aplikaci Instagram.
 2. Klepněte na rozevírací nabídku v levém horním rohu.
 3. Vyberte následující. Pokud danou osobu nesledujete, přejděte na její profil a prohlédněte si poslední příspěvky tímto způsobem. To je vše. jak zobrazit něčí aktivitu na Instagramu!

Jak skrýt aktivitu uživatele

Zde je několik dalších tipů, které vám pomohou zajistit větší soukromí vašeho účtu.

 1. Přejděte do Nastavení na Instagramu.
 2. Vyberte možnost Soukromí > Zobrazit stav aktivity
 3. Vypnout stav aktivity.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký je nejlepší nástroj pro sledování aktivity na Instagramu?

Phonsee je bezpochyby nejlepší zařízení pro sledování aktivity na Instagramu pro zařízení se systémem Android a iOS. Umožňuje zobrazit vše, co uživatel v aplikaci dělá v reálném čase, včetně posledních příspěvků, příběhů, seznamů přátel, DM, komentářů a lajků.

Jak sledovat někoho na Instagramu, aniž by o tom věděl?

Můžete buď riskovat a vytvořit si falešný účet, nebo použít aplikaci třetí strany, jako je Phonsee, abyste viděli něčí aktivitu na Instagramu, aniž byste byli přátelé.

Jak zobrazit něčí lajky na Instagramu?

Pokud chcete vidět něčí lajky na Instagramu. Zachycuje snímky obrazovky, když je cílový uživatel na Instagramu aktivní, takže si můžete tajně prohlédnout příspěvky, které se mu líbí.

Jak zjistit něčí polohu na Instagramu?

Instagram zatím nezavedl funkci sledování polohy v reálném čase, ale existuje řešení. Aplikace Phonsee umožňuje sledovat polohu uživatele v reálném čase 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nezáleží na tom, zda je na Instagramu aktivní, nebo ne.

Závěr 

Tak, tady máte kompletní návod, jak zkontrolovat něčí aktivitu na Instagramu. I když má někdo soukromý profil, můžete si pomocí pokročilého nástroje pro sledování Instagramu Phonsee prohlédnout jeho poslední příspěvky, lajky a komentáře. A tím to končí? Ne tak docela. Pomocí Phonsee můžete také kontrolovat soukromé zprávy, polohu a hovory, aniž by se o tom cílový uživatel dozvěděl. Vyzkoušejte ji a mějte přehled o online aktivitách svých blízkých!

Zanechat odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *