Jak se nabourat do mobilu přes Wi-Fi

Jak se nabourat do mobilu přes Wi-Fi

Vynález Wi-Fi nám na mnoha účtech usnadnil život. Nepořádek po celém domě můžete odstranit tím, že všechna aktivní zařízení přivedete do jedné sítě. Otázkou je, můžete vidět, co někdo dělá na svém telefonu přes Wi-Fi?

Odpověď je ano. Ačkoli to zní neeticky, můžete mít pádné důvody sledovat své nezletilé děti nebo podváděného manžela. Ať už je váš důvod jakýkoli, chystáme se na vaši otázku „jak monitorovat zařízení na mé Wi-Fi“ definitivně odpovědět.

Obsah

Můžete někoho špehovat přes Wi-Fi?

Jak jsme již objasnili, můžete špehovat přes Wi-Fi router. Jak to chcete udělat, určí hloubku potřebných znalostí o různých technologiích.

Obecně existují tři hlavní způsoby, jak špehovat zařízení připojená k vašemu Wi-Fi routeru. Pojďme je prozkoumat trochu podrobněji.

 1. Monitorovací aplikace třetích stran: Takové aplikace jsou nejspolehlivějším a nejpůsobivějším způsobem, jak se naučit špehovat iPhone přes Wi-Fi. Samozřejmě platí i pro zařízení se systémem Android. Nástroje jako Phonsee, mSpy a Eyezy vám umožňují sledovat síťovou aktivitu a jednotlivé aplikace. Můžete také nastavit upozornění na konkrétní akce na cílovém zařízení, abyste mohli podniknout potřebné kroky v reálném čase.
 2. Vestavěné vlastnosti routeru: Většina moderních Wi-Fi routerů má vestavěné monitorovací nástroje. Ve většině případů můžete sledovat jejich síťovou aktivitu a využití šířky pásma. Můžete také nastavit limity nebo přidat podřízené filtry pro blokování určitých webových stránek. Kde vestavěné funkce chybí, je skutečné sledování aplikací. Vzhledem k tomu, že je neetické používat něčí WhatsApp nebo jiné aplikace pro zasílání zpráv, výrobci směrovačů vám k nim neumožní přístup.
 3. Síťové skenery: Síťové skenery, které jsou o něco pokročilejší než routery a monitorovací nástroje třetích stran, mohou číst IP a MAC adresy cílového zařízení. Pokročilejší skenery mohou číst textové zprávy a sledovat aplikace pro zasílání zpráv, jako je WhatsApp nebo Facebook Messenger. Nevýhodou je, že za tyto skenery musíte utratit spoustu peněz a být dostatečně technicky zdatní, abyste je mohli nastavit.
banner

Jak zjistit, co lidé dělají na vaší Wi-Fi s aplikacemi třetích stran

Vzhledem ke všem možnostem, jak někoho špehovat přes Wi-Fi, jsou nejlepším řešením aplikace třetích stran. Umožňují vám přístup k cílovému zařízení a veškerému jeho obsahu bez hlubokého technického porozumění tomu, jak špionáž funguje.

Jaké jsou možnosti, ptáte se? Podívejte se na tabulku níže, kde najdete nejlepší špionážní aplikaci Wi-Fi.

NázevProminentní funkceKompatibilitaCenaHodnocení
PhonseeKomplexní monitorováníVelmi dobře$29,99/měsíc5/5
EyezyWi-Fi synchronizaceSlušný$47,99/měsíc4.5/5
mSpyiPhone SpySlušný$27,99/měsíc4.4/5

Phonsee

Z toho, co jsme viděli, je Phonsee nejlepší špionážní aplikací pro Wi-Fi. Pomocí desktopové nebo mobilní aplikace můžete sledovat prakticky všechna zařízení připojená k vaší domácí síti.

Aby to fungovalo, budete potřebovat nabíjecí kabel USB a přístup k cílovému zařízení na několik minut. Aby Phonsee fungoval, musí být počítač, který k tomu používáte, a cílové zařízení ve stejné síti.

Funguje to takto:

 1. Nainstalujete si aplikaci Phonsee na plochu. Nezáleží na tom, zda používáte Windows nebo Mac; aplikace bude fungovat podobně na obou.
 2. Připojte cílové zařízení, které chcete špehovat, pomocí kabelu USB.
 3. Otevřete aplikaci Phonsee a naskenujte cílové zařízení. Dejte aplikaci čas na stažení dat ze zařízení.
 4. Nyní můžete telefon odpojit. I poté bude Phonsee sledovat zprávy z WhatsApp , LINE, Viber a dokonce i běžné textové zprávy.

Při instalaci a používání Phonsee k monitorování zařízení na vaší Wi-Fi můžete čelit několika problémům.

Běžně vidíme, že váš počítač nerozpozná cílový telefon. Stává se to, když k připojení telefonu používáte rozbočovač USB. Chcete-li se tomuto problému vyhnout, připojte telefon přímo k počítači nebo notebooku.

Dalším běžným problémem je, že se cílové zařízení může odpojit. Uživatelé uvedli, že k tomu dochází, když jsou cílové a rodičovské zařízení v různých sítích. Zkontrolujte nabídku Wi-Fi telefonu a ujistěte se, že jste připojeni ke stejné síti.

Jaké informace nabízí aplikace Phonsee Wi-Fi Spy?

Phonsee je komplexní špionážní aplikace, která dokáže extrahovat vše, co chcete vědět o cílovém zařízení, a to vše pomocí vaší Wi-Fi sítě. Můžete očekávat extrahování dat pro:

 • Zprávy WhatsApp
 • Protokoly hovorů
 • Kalendář
 • Linková aplikace
 • Poznámky
 • Kontakt
 • Historie procházení
 • Viber
 • A spousta dalších sociálních aplikací.

Jak nainstalovat Phonsee na cílový telefon

Pojďme začít s Phonsee a jeho funkcí monitorování Wi-Fi. Je to přímočarý proces s pouhými čtyřmi kroky.

Krok 1: Stáhněte a nainstalujte aplikaci

Po zakoupení příslušného předplatného pro Phonsee si stáhněte desktopovou aplikaci. Najdete ho pro Windows i MAC. Jakmile se aplikace nainstaluje, přihlaste se ke svému nově vytvořenému účtu.

Krok 2: Spárujte cílový telefon s aplikací pomocí USB kabelu

Získejte přístup k cílovému iPhone a připojte jej k počítači pomocí kabelu USB. Dokončete párování podle pokynů na obrazovce.

Krok 3: Extrahujte informace z aplikace

Jakmile je spárování úspěšné, nechte Phonsee udělat svou práci a extrahujte všechny požadované informace z cílového telefonu.

Krok 4: Odpojte cílový telefon

Nyní jste připraveni odpojit iPhone a vrátit jej na své místo. Nyní jste připraveni používat špionážní síť Wi-Fi, která funguje na dálku!

Eyezy

okatá synchronizace wifi

Eyezy je další velmi populární aplikace pro monitorování a rodičovskou kontrolu. Řídí se heslem „Vědět nad nadějí“. Jinými slovy, aplikace cílí na lidi, kteří se obávají o blaho svých nezletilých dětí nebo o loajalitu svých partnerů.

Ačkoli Eyezy nabízí mnoho monitorovacích funkcí, jako je Social Spotlight, Web Magnifier, Magic Alerts, Phone Analyzer a tak dále, zaměřujeme se na funkci Wi-Fi synchronizace. Je to směs všech dostupných funkcí špiona prostřednictvím aplikace Wi-Fi, ale zaměřená na bezdrátová zařízení.

Jak název napovídá, synchronizuje všechna zařízení ve vaší síti Wi-Fi.

Po instalaci můžete aplikaci používat k:

 • Sledujte sociální média cílového zařízení.
 • Získejte přístup k jejich seznamu hovorů.
 • Čtěte zprávy na sociálních platformách, jako je WhatsApp, Line a Kik.

Jak nainstalovat a používat Eyezy

Zatímco operace aplikace jsou pokročilé, samotná aplikace je přímočará. Můžete začít tím, že dokončíte pouze tři kroky.

 1. Stáhněte si aplikaci na Windows nebo MAC.
 2. Připojte cílové zařízení k počítači pomocí kabelu USB.
 3. Umožněte Eyezy skenovat a stahovat informace ze zařízení.

Jak jsme viděli u Phonsee, nejlepší na tom je, že nemusíte telefon znovu připojovat. Dokud můžete jednou diskrétně připojit cílové zařízení pomocí Eyezy, budete neustále dostávat upozornění a sledovat jeho aktivitu.

mSpy

aplikace mspy

mSpy je nepochybně jedním z největších jmen, pokud jde o aplikace rodičovské kontroly. Věděli jste, že jej můžete použít také k tomu, abyste se naučili špehovat internetovou aktivitu prostřednictvím Wi-Fi? Je to možné díky součásti platformy Phone Spy.

Jak už to tak bývá, mSpy je nejlepší nástroj pro špehování iPhone přes Wi-Fi. Jen velmi málo možností je tak diskrétních jako tato. Zůstane skrytá, i když aplikaci nainstalujete do cílového zařízení. Pokud také znáte Apple ID cíle, je to otázka sekund, než mSpy zprovozníte.

K instalaci mSpy na váš iPhone nepotřebujete ani útěk z vězení. Funguje nativně a nabízí více než 30 monitorovacích funkcí. Od Snapchatu přes WhatsApp až po Skype můžete vše sledovat pomocí jediné aplikace. Poskytuje také geolokaci pro vytváření věcí.

Jak nainstalovat a používat mSpy

Chcete-li použít mSpy ke špehování textových zpráv přes Wi-Fi, musíte provést několik kroků.

 1. Navštivte web mSpy a otevřete si účet.
 2. Kupte si předplatné, které vyhovuje vašim potřebám.
 3. Stáhněte si aplikaci mStar pro počítač.
 4. Otevřete aplikaci a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste vygenerovali při registraci.
 5. Po přihlášení zvolte „Nastavit nové zařízení“.
 6. Vyberte „Připojit iPhone/iPad“. Podle pokynů na obrazovce připojte cílové zařízení pomocí kabelu USB.
 7. Na vašem iPhone by se mělo zobrazit vyskakovací okno s nápisem „Důvěřovat tomuto počítači? Stiskněte „Trust“ a zadejte přístupový kód pro připojení obou zařízení.
 8. Jakmile je zařízení připojeno, stáhněte si informace podle pokynů na obrazovce.

Jak špehovat zařízení připojená k mé Wi-Fi zdarma?

Pokud nejste ochotni platit za služby třetích stran, abyste se naučili někoho špehovat prostřednictvím Wi-Fi, existují také bezplatné metody. Tyto metody samozřejmě nenabídnou ani zlomek informací, které můžete získat pomocí vyhrazených nástrojů.

Ale pokud je to to, co chcete, zde je několik možností:

Aplikace Google Home

Aplikace Google Home

The Domovská aplikace Google nabízí seznam připojených zařízení ve vaší síti Wi-Fi. Ale to je o tobě. Nemůžete extrahovat další podrobnosti, například co tato zařízení dělají nebo jak velkou šířku pásma využívají.

Na druhou stranu můžete získat užitečná data o IP a MAC adresách připojených zařízení.

Jak špehovat pomocí hotspotu

Hotspot

Když se připojujete k síti hotspot, v podstatě využívá funkci Wi-Fi. Základní koncept špehování přes router a hotspot je tedy stejný. Ve všech případech musíte zajistit, aby cílová a nadřazená zařízení byla ve stejné síti. Zbytek procesu zůstává stejný.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Můžete sledovat ostatní zařízení a vidět, co dělají přes Wi-Fi?

Ano, můžete získat přístup k jejich přesným aktivitám prostřednictvím Wi-Fi. Vše, co potřebujete, je nástroj třetí strany, jako je Phonsee.

Mohu číst něčí textové zprávy přes Wi-Fi?

Pokud používáte špionážní aplikaci směrovače Wi-Fi třetí strany nebo pokročilé vybavení, jako jsou síťové skenery, můžete číst něčí textové zprávy prostřednictvím Wi-Fi.

Mohu získat seznam klientů připojených k mé Wi-Fi?

Ano, úplný seznam klientů s jejich IP adresami můžete najít pomocí vestavěných funkcí vašeho Wi-Fi routeru.

Mohu špehovat telefon Android přes Wi-Fi a zjistit, jaké stránky navštěvují?

Ano, se správným nástrojem můžete vidět, jaké webové stránky lidé používají s vaší Wi-Fi. Některé webové stránky můžete dokonce zablokovat, abyste ochránili děti před škodlivým obsahem na internetu.

Jsou veřejné Wi-Fi sítě náchylné k hackování?

Veřejné sítě Wi-Fi jsou hlavním cílem hackerů, protože většina sítí nepoužívá standardní bezpečnostní protokol. Při používání nezabezpečených sítí riskujete ztrátu citlivých informací.

Závěr

Nyní víte, jak někoho špehovat přes Wi-Fi. Možná jste si nikdy nemysleli, že je to tak jednoduché jako instalace softwaru třetích stran ke sledování všech zařízení připojených k vašemu routeru. Je to zachránce pro pracující rodiče nebo zainteresované partnery. Nebo jednoduše extrahujte data z připojených zařízení pomocí bezplatných metod, které jsme sdíleli!

Zanechat odpověď:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *