כיצד לרגל אחר מכשירים המחוברים ל-Wi-Fi שלי

כיצד לרגל אחר מכשירים המחוברים ל-Wi-Fi שלי

המצאת ה-Wi-Fi הפכה את חיינו לקלים יותר בחשבונות רבים. אתה יכול לחסל את הבלגן החוטים בכל הבית על ידי הכנסת כל המכשירים הפעילים לרשת אחת. השאלה היא, האם אתה יכול לראות מה מישהו עושה בטלפון שלו דרך Wi-Fi?

התשובה היא כן. למרות שזה נשמע לא מוסרי, ייתכן שיש לך סיבות מוצדקות לפקח על הילדים הקטינים שלך או בן זוג בוגד. לא משנה מה הסיבה שלך, אנחנו עומדים לענות על השאלה שלך "כיצד לנטר מכשירים ב-Wi-Fi שלי" סופית.

תוכן העניינים

האם אתה יכול לרגל אחר מישהו דרך Wi-Fi?

כפי שכבר הבהרנו, אתה יכול לרגל דרך נתב Wi-Fi. איך אתה רוצה לעשות את זה יקבע את עומק הידע שאתה צריך לגבי טכנולוגיות שונות.

באופן כללי, ישנן שלוש דרכים עיקריות לרגל אחר מכשירים המחוברים לנתב ה-Wi-Fi שלך. בואו נחקור אותם בפירוט קטן יותר.

 1. אפליקציות ניטור של צד שלישי: אפליקציות כאלה הן הדרך האמינה והמשפיעה ביותר ללמוד כיצד לרגל אחרי אייפון באמצעות Wi-Fi. כמובן, זה מתאים גם למכשירי אנדרואיד. כלים כמו Phonsee, mSpy ו-Eyezy מאפשרים לך לעקוב אחר פעילות הרשת ואפליקציות בודדות. אתה גם יכול להגדיר התראות עבור פעולות ספציפיות במכשיר היעד, כך שתוכל לבצע את הצעדים הדרושים בזמן אמת.
 2. תכונות מובנות של הנתב: לרוב נתבי ה-Wi-Fi המודרניים יש כלי ניטור מובנים. ברוב המקרים, אתה יכול לעקוב אחר פעילות הרשת ושימוש ברוחב הפס שלהם. כמו כן, אתה יכול להגדיר מגבלות או להוסיף מסנני ילדים כדי לחסום אתרים מסוימים. היכן שחסרות התכונות המובנות הוא הניטור בפועל של האפליקציות. מכיוון שזה לא אתי להתחבר ל-WhatsApp או לאפליקציות הודעות אחרות של מישהו, יצרני נתבים לא יאפשרו לך לגשת אליהם.
 3. סורקי רשת: קצת יותר מתקדמים מנתבים וכלי ניטור של צד שלישי, סורקי רשת יכולים לקרוא לתוך כתובות ה-IP וה-MAC של מכשיר היעד. סורקים מתקדמים יותר יכולים לקרוא הודעות טקסט ולנטר אפליקציות להעברת הודעות כגון WhatsApp או Facebook Messenger. החיסרון הוא שאתה צריך להשקיע הרבה כסף על סורקים אלה ולהיות מבינים טכנית מספיק כדי להגדיר אותם.
דֶגֶל

כיצד לראות מה אנשים עושים ב-Wi-Fi שלך עם אפליקציות של צד שלישי

בהתחשב בכל האפשרויות כיצד לרגל אחר מישהו באמצעות Wi-Fi, אפליקציות צד שלישי הן הפתרון הטוב ביותר. הם מאפשרים לך לגשת למכשיר היעד ולכל תוכנו ללא הבנה טכנית מעמיקה של אופן הפעולה של ריגול.

מה האפשרויות, אתם שואלים? עיין בטבלה למטה עבור אפליקציית הריגול הטובה ביותר של Wi-Fi.

שֵׁםמאפיין בולטתאימותמחירדֵרוּג
Phonseeניטור מקיףטוב מאוד$29.99 לחודש5/5
Eyezyסנכרון Wi-Fiהָגוּן$47.99 לחודש4.5/5
mSpyמרגל אייפוןהָגוּן$27.99 לחודש4.4/5

Phonsee

ממה שראינו, Phonsee היא אפליקציית הריגול ה-Wi-Fi הטובה ביותר. עם יישום שולחן העבודה או הנייד, אתה יכול לנטר כמעט את כל המכשירים המחוברים לרשת הביתית שלך.

כדי שזה יעבוד, תזדקק לכבל טעינת USB וגישה למכשיר היעד למשך מספר דקות. כמו כן, המחשב שבו אתה משתמש כדי לעשות זאת והתקן היעד חייבים להיות באותה רשת כדי ש-Phonsee יפעל.

ככה זה עובד:

 1. אתה מתקין את אפליקציית Phonsee על שולחן העבודה שלך. זה לא משנה אם אתה משתמש ב-Windows או ב-Mac; האפליקציה תעבוד באופן דומה בשניהם.
 2. חבר את מכשיר היעד שברצונך לרגל אחריו באמצעות כבל ה-USB.
 3. פתח את אפליקציית Phonsee וסרוק את מכשיר היעד. תן לאפליקציה זמן להוריד את הנתונים מהמכשיר.
 4. כעת תוכל לנתק את הטלפון. גם לאחר מכן, Phonsee ימשיך לעקוב אחר הודעות מ- WhatsApp , LINE, Viber ואפילו הודעות טקסט רגילות.

בעת התקנה ושימוש ב-Phonsee לניטור התקנים ב-Wi-Fi שלך, אתה עלול להיתקל בכמה בעיות.

אחד שכיח שאנו רואים הוא שהמחשב שלך לא מזהה את טלפון היעד. זה קורה כאשר אתה משתמש ברכזת USB כדי לחבר את הטלפון. כדי למנוע בעיה זו, חבר את הטלפון ישירות לשולחן העבודה או המחשב הנייד שלך.

בעיה נפוצה נוספת היא שמכשיר היעד עלול להתנתק. משתמשים דיווחו שזה מתרחש כאשר מכשירי היעד ומכשירי האב נמצאים ברשתות שונות. בדוק את תפריט ה-Wi-Fi של הטלפון כדי לוודא שאתה מחובר לאותה רשת.

איזה מידע מציעה אפליקציית ריגול Wi-Fi Phonsee?

Phonsee היא אפליקציית ריגול מקיפה שיכולה לחלץ את כל מה שאתה רוצה לדעת על מכשיר יעד, הכל באמצעות רשת ה-Wi-Fi שלך. אתה יכול לצפות לחלץ נתונים עבור:

 • הודעות וואטסאפ
 • יומן שיחות
 • לוּחַ שָׁנָה
 • אפליקציית קו
 • הערות
 • איש קשר
 • היסטוריית גלישה
 • Viber
 • ועוד המון אפליקציות חברתיות.

כיצד להתקין Phonsee בטלפון היעד

בואו נתחיל עם Phonsee ותכונת ניטור ה-Wi-Fi שלו. זהו תהליך פשוט עם ארבעה שלבים בלבד.

שלב 1: הורד והתקן את האפליקציה

לאחר רכישת המנוי המתאים עבור Phonsee, הורד את אפליקציית שולחן העבודה. אתה תמצא אותו גם עבור Windows וגם עבור MAC. לאחר התקנת האפליקציה, היכנס לחשבון החדש שלך שנוצר.

שלב 2: התאם את טלפון היעד לאפליקציה באמצעות כבל USB

קבל גישה לאייפון היעד וחבר אותו למחשב באמצעות כבל USB. בצע את ההוראות שעל המסך כדי להשלים את ההתאמה.

שלב 3: חלץ מידע מהאפליקציה

לאחר שהשיוך יצליח, תן ל-Phonsee לעשות את עבודתו ולחלץ את כל המידע הנדרש מטלפון היעד.

שלב 4: נתק את טלפון היעד

כעת, אתה מוכן לנתק את האייפון ולהחזיר אותו למקומו. אתה מוכן להשתמש במרגל רשת ה-Wi-Fi שעובד מרחוק עכשיו!

Eyezy

סנכרון wifi של eyezy

Eyezy היא עוד אפליקציית ניטור ובקרת הורים פופולרית מאוד. הוא ממלא אחר המוטו "לדעת על התקווה". במילים אחרות, האפליקציה מכוונת לאנשים שמודאגים מהרווחה של ילדיהם הקטינים או מהנאמנות של בני זוגם.

למרות ש-Eyezy מציע תכונות ניטור רבות, כגון Social Spotlight, Web Magnifier, Magic Alerts, Phone Analyzer וכן הלאה, ההתמקדות שלנו היא בתכונת סנכרון ה-Wi-Fi. זהו שילוב של כל התכונות הזמינות של המרגל דרך אפליקציית ה-Wi-Fi אך ממוקד למכשירים אלחוטיים.

כפי שהשם מרמז, הוא מסנכרן את כל המכשירים ברשת ה-Wi-Fi שלך.

לאחר ההתקנה, תוכל להשתמש באפליקציה כדי:

 • עקוב אחר המדיה החברתית של מכשיר היעד.
 • קבל גישה ליומן השיחות שלהם.
 • קרא הודעות בפלטפורמות חברתיות כמו WhatsApp, Line ו-Kik.

כיצד להתקין ולהשתמש ב-Eyezy

בעוד שפעולות האפליקציה מתקדמות, האפליקציה עצמה פשוטה. אתה יכול להתחיל בהשלמת שלושה שלבים בלבד.

 1. קבל את היישום ב-Windows או ב-MAC שלך.
 2. חבר את התקן היעד למחשב באמצעות כבל ה-USB.
 3. אפשר ל-Eyezy לסרוק ולהוריד את המידע מהמכשיר.

כפי שראינו עם Phonsee, החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לחבר את הטלפון שוב. כל עוד אתה יכול לחבר בדיסקרטיות את מכשיר היעד פעם אחת עם Eyezy, אתה תמשיך לקבל התראות ולנטר את הפעילות שלו.

mSpy

אפליקציית mspy

mSpy הוא ללא ספק אחד השמות הגדולים ביותר בכל הנוגע לאפליקציות בקרת הורים. האם ידעת שאתה יכול להשתמש בו גם כדי ללמוד כיצד לרגל אחר פעילות באינטרנט באמצעות Wi-Fi? זה אפשרי הודות לרכיב ה-Phone Spy של הפלטפורמה.

כפי שזה קורה, mSpy הוא הכלי הטוב ביותר לרגל אחרי אייפון באמצעות Wi-Fi. מעט מאוד אפשרויות דיסקרטיות כמו זו. הוא נשאר מוסתר גם אם תתקין את האפליקציה במכשיר היעד. כמו כן, אם אתה מכיר את ה-Apple ID של היעד, זה עניין של שניות כדי להפעיל את mSpy.

אתה אפילו לא צריך Jailbreak כדי להתקין mSpy באייפון שלך. זה עובד באופן מקורי ומציע למעלה מ-30 תכונות ניטור. מסנאפצ'ט לוואטסאפ לסקייפ, אתה יכול לפקוח עין על הכל עם האפליקציה היחידה. זה גם מספק מיקום גיאוגרפי ליצירת דברים.

כיצד להתקין ולהשתמש ב-mSpy

כדי להשתמש ב-mSpy כדי לרגל אחרי הודעות טקסט דרך Wi-Fi, עליך לבצע כמה שלבים.

 1. בקר באתר mSpy ופתח חשבון.
 2. רכשו את המנוי המתאים לצרכים שלכם.
 3. הורד את אפליקציית mStar לשולחן העבודה.
 4. פתח את האפליקציה והתחבר באמצעות האישורים שיצרת במהלך ההרשמה.
 5. לאחר הכניסה, בחר "הגדר מכשיר חדש".
 6. בחר "התחבר לאייפון/אייפד". עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לחבר את התקן היעד באמצעות כבל USB.
 7. אתה אמור לקבל חלון קופץ באייפון שלך שאומר "סמוך על המחשב הזה?" לחץ על "אמון" והזן את קוד הגישה כדי לחבר את שני המכשירים.
 8. לאחר שהמכשיר מחובר, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להוריד את המידע.

כיצד לרגל אחר מכשירים המחוברים ל- Wi-Fi בחינם?

אם אינך מוכן לשלם עבור שירותי צד שלישי כדי ללמוד כיצד לרגל אחר מישהו באמצעות Wi-Fi, יש גם שיטות חינמיות. כמובן ששיטות אלו לא יציעו אפילו חלק קטן מהמידע שתוכלו לקבל בכלים ייעודיים.

אבל אם זה מה שאתה רוצה, הנה כמה אפשרויות:

אפליקציית Google Home

אפליקציית Google Home

ה אפליקציית Google Home מציע רשימה של המכשירים המחוברים ברשת ה-Wi-Fi שלך. אבל זה לגביך. אתה לא יכול לחלץ פרטים אחרים, כמו מה המכשירים האלה עושים או כמה רוחב פס הם משתמשים.

בצד החיובי, אתה יכול לקבל נתונים מועילים על כתובות ה-IP וה-MAC של המכשירים המחוברים.

כיצד לרגל באמצעות נקודה חמה

נקודה חמה

כשאתה מתחבר לרשת נקודה חמה, זה בעצם משתמש בתכונת ה-Wi-Fi. אז, הרעיון העיקרי של ריגול דרך נתב ונקודה חמה זהה. בכל המקרים, עליך לוודא שהיעד ומכשירי האב נמצאים באותה רשת. שאר התהליך נשאר אותו הדבר.

שאלות נפוצות

האם אתה יכול לעקוב אחר מכשירים אחרים ולראות מה הם עושים באמצעות Wi-Fi?

כן, אתה יכול לקבל גישה לפעילויות המדויקות שלהם באמצעות Wi-Fi. כל מה שאתה צריך הוא כלי של צד שלישי כמו Phonsee.

האם אני יכול לקרוא הודעות טקסט של מישהו דרך Wi-Fi?

אם אתה משתמש באפליקציית ריגול של נתב Wi-Fi של צד שלישי או בציוד מתקדם כמו סורקי רשת, אתה יכול לקרוא הודעות טקסט של מישהו דרך Wi-Fi.

האם אוכל לקבל את רשימת הלקוחות המחוברים ל-Wi-Fi שלי?

כן, אתה יכול למצוא את הרשימה המלאה של לקוחות עם כתובות ה-IP שלהם באמצעות התכונות המובנות של נתב ה-Wi-Fi שלך.

האם אני יכול לרגל טלפון אנדרואיד דרך Wi-Fi ולראות באילו אתרים הם מבקרים?

כן, עם כלי מתאים, אתה יכול לראות באילו אתרים אנשים משתמשים עם ה-Wi-Fi שלך. אתה יכול אפילו לחסום אתרים מסוימים כדי להגן על ילדים מפני תוכן מזיק באינטרנט.

האם רשתות Wi-Fi ציבוריות מועדות לפריצה?

רשתות Wi-Fi ציבוריות הן יעד עיקרי להאקרים מכיוון שרוב הרשתות אינן משתמשות בפרוטוקול הבטיחות הסטנדרטי. אתה מסתכן באובדן מידע רגיש כשאתה משתמש ברשתות לא מאובטחות.

סיכום

עכשיו אתה יודע איך לרגל אחרי מישהו דרך Wi-Fi. אולי מעולם לא חשבת שזה פשוט כמו התקנת תוכנת צד שלישי כדי לנטר את כל ההתקנים המחוברים לנתב שלך. זה מציל חיים להורים עובדים או שותפים מודאגים. לחלופין, פשוט לחלץ נתונים מהמכשירים המחוברים באמצעות השיטות החינמיות ששיתפנו!

השאר תגובה:

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *